Siyaset

Hüseyin Aydoğan AKYAD’ı Ziyaret Etti

Adıyaman Kültürünü Yaşatma Derneği (AKYAD), Saadet Partisi Sultangazi Belediye Başkan Adayı Hüseyin Aydoğan ve ilçe yönetim kurulu üyelerini ağırladı. AKYAD’ın Salı akşamları düzenlediği sohbete de bir selamlama konuşması yapan Aydoğan, Milli Görüş belediyecilik anlayışını anlatarak destek istedi.

Adıyaman Kültürünü Yaşatma Derneği’nin her hafta Salı günü düzenlediği Salı sohbetlerinin bu haftaki konuğu Saadet Partililer oldu. Saadet Partisi Sultangazi Belediye Başkan Adayı Hüseyin Aydoğan, İlçe Başkanı Osman Yıldızhan ve yönetim kurulu üyeleri AKYAD Başkanı Osman Fırat’ın sohbetini dinlediler.

Sohbet sonrasında bir selamlama konuşması yapan Saadet Partisi Sultangazi Belediye Başkan Adayı Hüseyin Aydoğan, misafiri oldukları AKYAD’a  misafirperverliğinden dolayı teşekkür etti.

Sultangazi’de Milli Görüş belediyeciliğini kuracaklarını ifade eden Aydoğan, her kesi ve her kesimi kucaklayacak bir yönetim anlayışına sahip olduklarını ve bütün Sultangazililere kardeş gözüyle baktıklarını ifade etti. ‘Bizim en büyük paydamız ümmetçiliğimiz. Allah bizleri kardeş ilan etmiş. İşte bizde herkesi Allah için sever, Allah’ın rızasını kazanmak için çalışırız’ diyen Aydoğan, adil bir düzen oluştururken belediye yönetimini israf ve faizcilikten kurtaracaklarını söyledi. Rüşvet Alanda verende melundur hadisi şerifini belediyenin kapısına asacaklarını ve vatandaşa gardiyan devlet anlayışıyla değil garson belediyecilik anlayışıyla hizmet edeceklerini belirtti.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top