Hemşehrilerinden Mustafa Doğan’a Destek Ziyaretleri

50. Yıl Mahallesi Muhtar adayı Mustafa Doğan’a destek ziyaretleri devam ediyor. Adıyamanlılar Vakfı Başkanı Sait Aybak ve beraberindeki heyet seçim irtibat bürosunu ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

Mahallemiz için artık elimizi  taşın altı koyma zamanımız geldi diyerek 50. Yıl Mahallesi Muhtar Adayı olduğunu açıklayan Mustafa Doğan’ın seçim irtibat bürosuna hemşehrileri ve mahalle sakinlerinin destek ziyaretleri artarak devam ediyor.

Adıyamanlılar Vakfı Başkanı Sait Aybak ve bölgenin tanınmış esnaflarından Cumali Çakır, Mustafa Doğan’ı seçim irtibat bürosunda ziyaret ettiler. Hayırlı olsun dileklerini ileten Aybak, hemşehrilerimize destek olmak bizim görevimiz. Mustafa Doğan’ın da bu görevi hakkıyla yerine getireceğine inanıyoruz dedi.

Adıyaman Sanayici ve İş Adamları Derneği kurucu başkanı Ömer Yıldırım ve beraberindeki heyette Mustafa Doğan’ı ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

Saha çalışmalarına da aralıksız devam eden Mustafa Doğan bu kapsamda İstanbul Sultangazi İl Dernekler Federasyonu ziyaret etti. Federasyon başkanı Mevlüt Kandemir, yönetim kurulu üyeleri Servet Başoğlu ve Kemal Hıdır’ın hazır olduğu ziyarette sohbet eden katılımcılar seçimlerin ülkeye ve Sultangazi’ye hayırlar getirmesini dilediler. Ziyaretinden dolayı Mustafa Doğana’a teşekkür eden başkan Mevlüt Kandemir, Doğan’a federasyonu plaketini takdim etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir