Siyaset

Hayati Bor, Sultangazi’ye Her Zaman Hizmet Ettik

Hayati Bor, Sultangazi’ye Her Zaman Hizmet Ettik

Sultangazi’nin sevilen simalarından iş adamı Hayati Bor, Sultangazi Belediye Meclis Üyesi aday adaylık başvurusunu AK Parti İlçe başkanlığına teslim etti. İlçe başkanlığına hemşehrileriyle birlikte gelen Bor, desteklerinden dolayı hemşerilerine ve dostlarına teşekkür etti.

1968 Yılında Bingöl İli Kığı ilçesinde dünyaya gelen Hayati Bor ve ailesi 25 yıldır Sultangazi’de bulunmakta. İlçenin iş, spor, siyasi ve sosyal hayatının önemli isimlerinden biri olan Hayati Bor, Sultangazi Belediye Meclis Üyesi aday adaylık başvurusunu yaptı. AK parti İlçe Başkanlığına Bingöllü STK temsilcileriyle birlikte gelen Bor, “İlçede 25 yıllık bir geçmişimiz var. Yaşadığımız yere hizmet etmek için bu güne kadar birçok alanda faaliyetlerde bulundum. İş hayatımızın yanı sıra siyasette, sosyal hayatta ilçemize hizmet için gayret ettik, bundan sonrada etmeye devam edeceğim.

İlçe halkının yarısına yakını bizi tanır ve güvenir. Amacımızın ne olduğunu da bilirler. Bu güne kadar yaptıklarımızı bilirler. Hiçbir zaman makam için değil, halkımıza hizmet etmek için gayret gösterdik. Hemşehrilerimin ve dostlarımın tavsiyesi ve desteği ile Sultangazi Belediye Meclis Üyeliğine talibiz. İnşallah hakkımızda hayırlı olanı Rabbim nasip eder” dedi.

Kendisine destek vermek için arayan ve ziyaret eden dostlarına sosyal medya üzerinden teşekkür eden Bor bir metin yayınladı, “31 Mart 2019 yılında yapılacak yerel yönetim seçimlerinde Sultangazi belediye meclis üyeliği başvurumu AK Parti Sultangazi İlçe Başkanlığına yaptım. Bu konuda desteklerini esirgemeyen başta Bingöl İl derneğimizin değerli başkanı Halis Atar’a, hep yanımda olan değerli abim Hatip Akkuş ve il derneğimize bağlı derneklerimizin çok değerli başkanlarına, farklı  STK’lar da görev alan değerli dostlarım arkadaşlarıma, başvurumda yanımdan olan isimlerini buradan yazamadığım birbirinden değerli abilerim kardeşlerim hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim” dedi.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top