Sultangazi

HASYÖREM Çiğköfte Sultangazi’de  

HASYÖREM Çiğköfte Sultangazi’de

Bu yıl başlarında dört ortakla kurulan Hasyörem çiğköfte bayilik ağını hızla genişletirken, Sultangazi Eski Edirne Asfaltı üzerinde Ahmet Işık işletmeciliğinde açılışını gerçekleştirdiği bayisi ile Sultangazililere Hasyörem tadını sundu. Beyaz perdenin tanınmış isimlerinin de katıldığı açılış töreni dualar eşliğinde yapıldı.

Mehmet Çoban,  Yalçın Çoban, Osman Engil ve Ferda Tonyalı ortaklığıyla kurulan HASYÖREM Çiğköfte kısa zamanda bayilik sayısını kırk bire yükseltti.

Sultangazi Eski Edirne Asfaltı üzerinde Ahmet Işık işletmeciliğinde açılışı gerçekleştirilen HASYÖREM Çiğköfte bayisinin açılış törenine Sultangazi Belediye Başkan Aday Adayı Ahmet Süt, Kurtlar Vadisi Dizisinin oyuncuları  Erhan Ufak, Levent Çiçek, sinema   sanatçısı Sebahat Adalar, Harran Gıda Yönetim Kurulu Üyesi Ziya Kızıl, ses sanatçısı İsa Işık,HASYÖREM Çiğköfte’nin ortakları  Mehmet Çoban,  Yalçın Çoban, Osman Engil, Ferda Tonyalı, davetliler ve vatandaşlar katıldı.

Katılımcılar açış kurdelesini Mehmet Karakuş’un duaları eşliğinde kestiler.

Açılışta birer selamlama konuşması yapan katılımcılar hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

Açılış sonrasında bir açıklama yapan HASYÖREM Çiğköfte Genel Müdürü Ferda Tonyalı, kısa bir zamanda 41. Bayiye ulaşmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade etti.  Çiğköftenin milli bir yiyecek haline geldiğini belirten Tonyalı, “HASYÖREM olarak İlkeli, dürüst ticaret anlayışı ile bu inanılmaz lezzeti tüm dünyaya tanıtmayı hedeflemektedir. Bunun için her türlü alt yapıya, kalite belgelerine, hijyen kurallarına, ve insan kaynaklarına maddi ve manevi olarak sahibiz.

Öncelikli hedefimiz, doğru lokasyonlarda dürüst yatırımcılar ile iş ortaklıkları yaparak kazanan bayilikler ve büyük bir aile kurmak olacaktır” diyerek hızla büyüyen HASYÖREM ailesine yatırımcıları beklediklerini ifade etti.

Açılış töreninde ikram edilen HASYÖREM çiğköfte katılımcılar ve vatandaşlar tarafından tam not aldı.

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top