Genel

Hasan Akpınar’dan 18 Mart Mesajı

Saadet Partisi Sultangazi Belediye Başkan Adayı Hasan Akpınar, 18 Mart Çanakkale Zaferiyle ilgili mesaj yayınladı.

Saadet Partisi Sultangazi Belediye Başkan Adayı Hasan Akpınar, 18 Mart Çanakkale Zaferiyle ilgili mesaj yayınladı.

“Çanakkale Zaferi, tarihimizin dönüm noktalarından biridir. Vatan topraklarını ve bağımsızlığımızı korumak için şahlanan bir milletin, bağımsızlık ve egemenlik aşkının heyecan ve ibret verici destanıdır. 99 yıl önceki destan; dünümüzü bize anlattığı gibi, yarınlarımıza da ışık tutmaktadır. O gün binlerce vatan evladı, “Çanakkale Geçilmez” diyerek tarihe not düşmüşler, milletimize vurulmak istenen esaret zincirini hiçbir zaman kabullenmeyeceklerini kanlarının son damlasına değin tüm dünyaya göstermişlerdir.

Bu zafer, bu cennet vatanın daima milletimize ait olacağının, ebediyen hür ve bağımsız yaşayacağının da ispatı olmuştur. Çanakkale’de ortaya konulan bu sarsılmaz vatan sevgisi, farklı kültürlere sahip olsak da millet olma bilincinin en büyük zenginliğimiz, en büyük gücümüz olduğunun göstergesidir. Bu topraklar üzerinde aynı ruh ve heyecan sonsuza kadar sürecek, birlik ve beraberliğimizi bozmaya kimsenin gücü yetmeyecektir.

Bu vesile ile Çanakkale Zaferinin 99. yıl dönümünü ve Şehitler Gününü minnetle anıyor, bu topraklar için canlarını vermiş gelmiş geçmiş tüm şehit ve gazilerimizi tekrar, rahmetle, saygıyla, gururla yâd ediyorum.”

Hasan AKPINAR Saadet Partisi Sultangazi Belediye Başkan Adayı.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top