Genel

Hasan Akpınar Tekstil İşçileriyle Bir Araya Geldi.

Saadet Partisi Sultangazi Belediye Başkan Adayı Hasan Akpınar Sultangazi’deki tekstil firmalarını ziyaret etti işçilerle bir araya gelen Akpınar birlikte başaracağız dedi.

Saadet Partisi Sultangazi Belediye Başkan Adayı Hasan Akpınar  Sultangazi’deki tekstil firmalarını ziyaret etti işçilerle bir araya gelen Akpınar birlikte başaracağız dedi.
_DSC0023
Atölyeleri Ekibi ile ziyaret eden Hasan Akpınar, İşçilerin yoğun ve samimi ilgisiyle karşılandı.
Akpınar Sultangazilileri Sultangazililerin yönetmesinin önemini anlatırken işçilerden birinin başkanım sizi Ak parti ile beraber çalışıyor Saadet’le AK Parti aynı diyorlar oyları sakın bölmeyin vatan elden gidiyor diyorlar aslı var mı diye sordu.
Akpınar şöyle konuştu ; evet bizimde kulağımıza böyle birtakım sözler geliyor iftiralar geliyor Bunların Kesinlikle Aslı yoktur Maalesef Her Seçim Dönemi bu oyunu oynuyorlar bu hileyi yapıyorlar ve her seçim döneminde bir mağduriyetleri var bizim insanımız yumuşak yüreklidir hemen üzülür ve sahip çıkar ancak 3 dönemdir zaten milletimizde kandırıldığını anlamıştır şimdi başbakan ilçe ilçe gezip adayına oy istiyor neden adayı çıkıp isteyemiyor çünkü Saadet Geliyor Korkunun Ecele Faydası Yok Sultangaziye Sultangazili Başkan Geliyor İthal Başkan Dönemini Sultangazili Bitirecektir inşallah Dedi.
Ayrıca Yapılan İftira Kampanyasına Kimse itibar Etmesin Milli Görüşün Tek Temsilcisi Saadet Partisidir Bizde Sultangazimizin Saadeti İçin var gücümüzle Çalışıyoruz Çalmıyoruz Dedi.
_DSC0128 _DSC0176
Bir günde 20  -Atölyeyi Gezen Akpınar İşçilerle hasbihal etti Milli Görüş belediyeciliğinin önemini Anlatarak Destek İstedi.
_DSC0086
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top