Sultangazi

Harikases’in Harika Düğünü

Harikases’in harika düğünü

Sanatçılar Medya Derneği Başkanı İbrahim Harikases Nota 2 Düğün Salonu’nda düzenlenen muhteşem bir düğün töreni ile dünya evine girdi.

harikasesin mutlu günüDSC_0732

Çok renkli bir kişilik olan ses sanatçısı, radyo programcısı,işadamı ve Sanatçılar Medya  Derneği başkanı İbrahim Harikases, Nota 2 Düğün Salonu’nda gerçekleştirilen dillere destan düğün töreni ile Berivan Balta’yla hayatını birleştirdi.

Harikases ve Balta ailesinin mutluluğuna ortak olan dost ve akrabaları  salonu tıka basa doldurdular. Düğün törenine Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, AK Parti Sultangazi İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan ve çok sayıda davetli katıldı. 1500 Kişi kapasiteli salonda 2500 davetlinin katılımıyla izdiham yaşandı. İş, sanat ve siyaset dünyasının tanınmış simalarını bir araya getiren düğün töreni çok renkli görüntülere sahne oldu.

Adıyaman Harfhane grubunun seslendirdiği eserlerle başlayan düğün töreninde sahne alan Hakkı Bulut hayranlarına tam manasıyla bir müzik ziyafeti çekti. Daha sonra sahne alan sanatçıların seslendirdiği eserlerle doyasıya halay çeken katılımcılar, Adıyaman folklor ekibinin gösterisini ilgiyle izlediler.

Gece boyunca çiçeği burnunda çiftin mutluluğuna ortak olan katılımcılar, hatıra fotoğrafı çektirerek bu mutlu günü ölümsüzleştirdiler.

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top