Siyaset

Hamza Taşan Belediye Meclis Üyesi aday adayı oldu

Hamza Taşan Belediye Meclis Üyesi aday adayı oldu

Taşan Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı Hamza Taşan, Sultangazi Belediye Meclis Üyeliği başvuru dosyasını AK Parti Sultangazi İlçe Teşkilatı İdari Amiri Murat Patır’a teslim etti.

Taşan Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı Hamza Taşan, aynı zamanda birçok STK’da yönetim kurulu üyeliği yapmakta. Adıyamanlılar Vakfı Yönetim Kurulu Üyeliğini de yürütmekte.Uzun yıllardır Sultangazi’de tekstil sektöründe faaliyet gösteren Taşan, doğduğumuz yer kadar doyduğumuz  yerde memleketimizdir. Doğduğumuz yere gösterdiğimiz vefayı doyduğumuz yere de göstermemiz gerektiğine inanıyorum. Bu yüzden belediye meclis üyeliği için aday adaylık başvurusunda bulundum” dedi.

Başvuru dosyasını AK Parti Sultangazi İlçe Teşkilatı İdari Amiri Murat Patır’a teslim eden Taşan’a dostları hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

1 Comment

1 Comment

  1. mustafa kabak

    Kasım 1, 2013 at 5:46 pm

    hamza taşan sultangazi için faydalı olacağına inanıyorum bizlere hamza taşan gibi başarılı ve dinamik arkadaşlara ihtiyacımız var tekstilde göstermiş olduğu başarıları göğsümüzü kabartmıştır başarılar dilerim hayırlı olsun.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top