Siyaset

Hakan Fidanı Anlatan Filmin Ardından Sedat Pekeri Anlatan Bir Dizi mi?

Hakan Fidanı Anlatan Filmin Ardından Sedat Pekeri Anlatan Bir Dizi mi?

İlk olarak 17 ve 25 aralık sürecinin ardından o süreci anlatan Kod Adı K.O.Z ardından geçtiğimiz günlerde çıkan ve MİT müsteşarı Hakan Fidan’ı anlatan Darbe filmi ve son olarak da Atv’de bu Eylül ekranlara gelecek olan ‘Eşkiyadan Dünyaya Hükümdar Olmaz’ dizisindeki bazı ayrıntılar akıllara yoksa bu dizi de Sedat Peker’i mi anlatıyor sorusunu getirdi.

İlk olarak 17 ve 25 aralık operasyonlarının ardından o süreci anlatan Kod Adı K.O.Z ardından geçtiğimiz günlerde çıkan ve MİT müsteşarı Hakan Fidan’ı anlatan Darbe filmi ve son olarak da Atv’de bu Eylül ekranlara gelecek olan ‘Eşkiyadan Dünyaya Hükümdar Olmaz’ dizisindeki bazı ayrıntılar akıllara yoksa bu dizi de Sedat Peker’i mi anlatıyor sorusunu getirdi.

Hızır Çakırbeyli (Oktay Kaynarca) karakterinin, saç kesiminden duruşu ve giyimine kadar Sedat Peker’e çok benzemesi gözlerden kaçmadı. Ayrıca bahsettiği konu olarak da Sedat Peker’in kişiliğine yakınlık taşımakta.

Dizinin konusu Kurtlar Vadisi’ne rakip olarak görülüyor. Ayrıca Oktay Kaynarca başta olmak birçok eski Kurtlar Vadisi oyuncusu ve yönetmen koltuğunda da Raci Şaşmaz var.

Soru işaretlerinin cevaplanması için dizinin başlaması bekleniyor.

 

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top