Dönmez, Davamız Yeni Bir Dünya

Saadet Partisi Sultangazi Belediye Meclis Üyesi Adayı Mustafa Dönmez,  31 Mart yerel seçimlerinin bir dönüm noktası olacağını belirtti. Dönemez, ‘Milli Görüş belediyeciliğini yeniden hayata geçirmek için canla başla çalışıyoruz. Güçlü ve davasına inanan bir ekibiz ve biz kazanırsak Sultangazi kazanacaktır’ dedi.

İftira ve Karalama Kampanyaları Yapılıyor

31 Mart yerel seçimlerinde Saadet Partisi Sultangazi Belediye Meclis Üyesi adayı olan Mustafa Dönmez, projelerimizi halkımıza anlatmak için gecemizi gündüzümüze katarak çalışmaya devam ediyoruz dedi. Dönmez, ‘Saadet Partisi olarak her seçim bölgesinde aday gösteren tek partiyiz. Partimiz ittifakların içerisinde göstermeye çalışanalar, büyük bir iftira ve karalama kampanyası içerisindeler.  

Bizim Davamız Dünyanın Kurtuluşu Üzerinedir

Biz bütün vatandaşların oylarına talibiz. Milli Görüş hiç kimseyi ayrıştırmaz, ayrıştıramaz. Bu ülke üzerinde yaşayan ve oy kullanma hakkına sahip herkes bizim seçmenimiz olabilir. Bizim bir davamız var bu dava ırk, cinsiyet, din, dil ayrımı yapmaz. Çünkü bizim davamız dünyanın kurtuluşu üzerinedir. Adaletli olmak dinimizin gereğidir. Bizim adalet anlayışımız dinimizin gereğidir.

Her Vatandaşın Belediyeden Hizmet Alacak, Başka Adreslere Göndermeyeceğiz

Milli görüş belediyeciliğinde hizmet size oy verene değil sorumlu olduğunuz bütün insanlaradır. Biz yönetime geldiğimizde vatandaşın hizmet alacağı tek adres, yetkili kurumlar olacaktır. Hiç kimseyi kapımızdan geri çevirmeyecek ve sıkıntısını çözmek için başka adreslere göndermeyeceğiz.

Adil olacak, rüşvet belasını sorumlu olduğumuz kurumlardan silip atacağız. İsrafı önleyecek,  hizmeti yerinde ve zamanında yapacağız. Belediyelerde büyük israflar var. Bu yersiz harcamalar nedeniyle de belediyeler borçlu ve faiz öder durumdalar. Biz Allah’ın izniyle belediyeleri faiz batağından kurtaracak, faize ödenen paraları hizmet olarak vatandaşımıza sunacağız.

Şeffaf bir yönetimle halkımıza hesap verecek bir anlayış getireceğiz. Her mahallede düzenleyeceğimiz halk meclislerinde, vatandaşımızın isteği doğrultusunda hizmette öncelik belirleyeceğiz. Biz yaptık oldu mantığı bizim anlayışımızda yok.

Güçlü bir kadroya sahibiz. Mühendislerimiz, iktisatçılarımız, mimarlarımız ve mühendislerimiz var. İnşallah başta Allah’ın rızası ve vatandaşın sıkıntılarını çözecek bir yönetimi Sultangazimize kazandıracağız’ dedi.

Yasin Sevinçhan, Belediye Meclis Üyesi Adayı Oldu

Saadet Partisi Sultangazi İlçe Başkan Yardımcısı Yasin Sevinçhan, 31 Mart yerel seçimlerinde belediye meclis üyesi adayı oldu. 24 Yıldır ilçede ikamet eden Adıyamanlı Sevinçhan’a hemşehrileri ve komşuları hayırlı olsun dileklerini iletmeye başladılar.

Milli Görüşün emektarlarından olan Yasin Sevinçhan, uzun yıllardır bu davanın çeşitli kademelerinde görev yapmaktaydı. 1985 yılından beri Sultangazi’de ikamet eden Sevinçhan gerek iş gerekse sosyal hayatında sevilen ve güvenilen bir isim. Saadet Partisi ilçe başkan yardımcılığı görevini yapan Yasin Sevinçhan Sultangazi Belediye Meclis Üyesi adayı oldu.

Saadet Partisi listesinde dördüncü sırada yer alan Sevinçhan, ‘Biz siyaseti halkın yanında ve dürüstlük ilkesini düstur edinerek yürütmekteyiz. Ülkenin ve dünyanın kurtuluşunun adil, şeffaf ve eşitlik ilkesinin hakim olacağı Milli Görüşün hakimiyetinde olacağına inanıyoruz.

Yıllardır rahmetli liderimiz Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın dile getirdiği ama maalesef zamanında anlaşılmayan oyunların ülkeyi ve dünyayı sömürdüğünü şimdi daha net bir şekilde görüyoruz. Yıllar önce söylediği olaylar birer birer gerçekleşiyor. Şimdi herkes hocamızın videolarını paylaşarak kendine mal etmeye çalışsa da çözüm odaklı bir yönetim sergileyemiyorlar. Çarenin milli görüş olduğunu,  sadece Türkiye için değil bölgenin ve dünyanın kurtuluşunun  bu davaya bağlı olacağına inanıyoruz.

Bu nedenle gecemizi gündüzümüze katarak, tüm engellenmemize rağmen aynı heves ve azimle çalışıyoruz. Milli görüş belediyecilik anlayışının ülkeye kazandırdıklarını o dönemi yaşayanlar bilir. İnşallah yeniden bu anlayışla ülkemize hizmet etmeye adayız’ dedi.

Yasin Sevinçhan Kimdir:

1967 Adıyaman Gerger Doğumlu olup 1985 yılından beri Sultangazi’de İkamet etmektedir Gaziosmanpaşa Milli Gençlik Vakfı  ilçe yönetiminde görev aldı. Refah, Fazilet Ve Saadet Partisinin çeşitli kademelerinde görev yaptı.  Saadet Partisi Sultangazi İlçesi  Başkan yardımcısı görevinde bulundu.

Sevinçhan Sultangazi Adıyamanlılar Derneği Başkan Yardımcısı ve Gerger Dreajan Derneği başkan yardımcısı görevini yürütmekte. Ticaret ile uğraşan Yasin Sevinçhan  evli ve 6 çocuk babasıdır.