Bu Klip Rekora Koşuyor

Bu Klip Rekora Koşuyor

Geçtiğimiz yıl Eskişehir’de çekimleri tamamlanan komedi macera filmi ‘Kral Midas’ın Hazinesi’ vizyona girmeye hazırlanırken, film müziklerinden Halkalı Şeker türküsünün klibi sosyal medyada izlenme rekoru kırıyor.

Mesut Çetin  yönetmenliğinde çekilen komedi-macera filmi ‘Kral Midas’ın Hazinesi’  çok iddialı bir şekilde vizyona girmeye hazırlanıyor. İsmail Baki Tuncer, Orhan Aydın, Serkan Şengül, Mehmet Ali Tuncer, Cengiz Çimen gibi tanınmış sanatçıların yer aldığı film bu yılın en iyi komedi filmleri arasında yer alması bekleniyor.

Üç kafadarın bir tesadüf sonucu Kral Midas’ın hazinesinin haritasını ele geçirmeleriyle başlayan macera komedi dolu bir süreçle devam ediyor.

Film müzikleri hazırlanırken filmde kullanılacak Halkalı Şeker türküsü için filmden karelerin yer aldığı bir klip hazırlandı. Türk Halk Müziği sanatçısı İzzet Aktaş ve filmde rol alan oyuncuların seslendirdiği klip sosyal medyada izlenme rekorları kırıyor.

Kral Midas’ın Hazinesi Sultangazi’de

Kral Midas’ın Hazinesi Sultangazi’de

Aksiyon komedi filmi Kral Midas’ın Hazinesi, vizyona girmeye hazırlanırken filmde rol alan sanatçılar Sultangazi’de Sima Döner’de akşam yemeğinde basın mensuplarıyla bir araya geldi. Filmin yapımcı ve yönetmeni olan Mesut Çetin, ‘Çok yakın bir zamanda son yılların en iddialı filmlerinden bir olamaya aday filmimiz izleyiciyle buluşacak. Çok keyifli bir çalışma oldu, bu başarı oyuncularımıza aittir ‘ dedi.

Baş rollerini İsmail Baki Tuncer, Orhan Aydın, Serkan Şengül, Mehmet Ali Tuncer, Tevfik Cemal İnceoğlu, Yaşar Alptekin ve Cengiz Çimen gibi tanınmış oyuncuların yer aldığı, yapımcılığını ve yönetmenliğini Mesut Çetinin yaptığı Kral Midas’ın Hazinesi vizyona girmeye hazırlanıyor. Son yılların en iddialı filmlerinden biri olan filmin çekimleri Eskişehir’de gerçekleşti.

Üç kafadarın tesadüfen buldukları Kral Midas’ın Hazinesi’nin haritası ile başlayan aksiyon komedi dolu film geniş oyuncu kadrosu ve senaryosu ile yılın en iyi filmlerinden bir. Yakında vizyona girmeye hazırlanan filmin oyuncuları Sultangazi Sima Döner’de bir araya geldi.

Akşam yemeğini Sima Dönerde yiyen ekip daha sonra Pusula Cafe’de hayranlarıyla buluştu. Programsız gerçekleşen buluşmada hayranlarıyla hatıra fotoğrafları çektiren sanatçılar, gösterilen ilgiden dolayı teşekkür ettiler.

Basın mensuplarına bir açıklamada bulunan filmin yapımcı ve yönetmeni Mesut Çetin, ‘Yıllardır bu senaryo üzerine çalışıyoruz. Çekimler öncesinde de büyük emekler var. Çekimler çok keyifli  ve verimli geçti. Geniş kadromuz ve usta komedyenlerin olduğu bir projenin keyifli geçmemesi mümkün değildi zaten. Bizler çekerken çok keyif aldık. Umarım ki izleyicilerimiz de bu filmi izlerken bu keyfi yaşarlar. Komedi ve aksiyon dolu bir film ‘ dedi.