Mahmut Işık, Gençlerin Temsilcisi Olmaya Talibim

Mahmut Işık, Gençlerin Temsilcisi Olmaya Talibim

Uzun yıllardır AK Parti davasına hizmet eden, ilçede AK Gençliğin başarılı ismi Mahmut Işık, AK Parti Sultangazi Belediye Meclis Üyesi Aday Adaylık başvurusunu ilçe başkanlığına yaptı.

2019 Yerel seçimlerinde genç aday adaylarına bir yenisi daha eklendi. 2011 Yılında Sultangazi İsmetpaşa Mahallesi AK Parti gençlik kollarında aktif siyasete başlayan Mahmut Işık, ilçe yönetim kurulu üyeliği yapıyor.

Adaya Adaylığı başvuru evraklarını İlçe Başkan Yardımcısı Cemil Keskin’e teslim eden Işık, ‘Yıllardır davasına inanarak hizmet ettiğim partime ve ilçeme belediye meclisinde hizmet etmeyi arzu etmekteyim. İlçemizde gençlere yönelik çalışmalarda daha aktif bir şekilde bulunmak beklentilerine ve sıkıntılarına çözüm üretmekte katkı sunmayı istiyorum’ dedi.

MAHMUT IŞIK KİMDİR?

1992 yılında Adıyaman Kahta’da dünyaya geldi. 1997 yılından beri İstanbul Sultangazi’de ikamet etmektedir. İlköğretimini Eşref Bitlis İÖO başlayıp Fevzi Kutlu Kalkancı İÖO’da okuyup Lise Eğitimini AÖL’de tamamladı.
Aktif siyasete, 2011 yılında AK Parti İsmetpaşa Mahallesi Gençlik Kolları yönetiminde başlayıp, 2013 yılında askerlik görevini tamamladıktan sonra AK Parti Sultangazi İlçe Gençlik Kollarının çeşitli birimlerinde görev aldı. 2014 yılından bu yana İlçe Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyesi olarak ve aynı zamanda Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkan Yardımcılığı görevini de devam etmektedir.
2016 yılından beri Adıyaman Gençlik Hareketi Derneği’nde (ADI-GENÇ) Kurucu Genel Sekreter olarak görev yapmaktadır. 2017 yılından bu yana da Adıyaman Dernekler Federasyonu (ADIFED) Gençlik Kolları Başkan Yardımcılığı görevini yürütmektedir.

 

Servet Başoğlu, İlçeme Hizmet Etmeye Talibim

Servet Başoğlu, İlçeme Hizmet Etmeye Talibim 

İstanbul Sultangazi İl Dernekler Federasyonu Başkan Yardımcısı iş adamı Servet Başoğlu, Sultangazi Belediyesi Meclis Üyeliği için AK Parti Sultangazi İlçe Başkanlığı’na aday adaylık başvurusunda bulundu.

Sulangazi’nin iş ve sosyal hayatının tanınmış isimlerinden Servet Başoğlu, Sultangazi Belediye Meclis Üyesi Aday Adaylık başvurusunda bulundu. AK Parti Sultangazi İlçe başkanlığına dostları ve akrabalarıyla birlikte gelen Başoğlu, başvuru evraklarını ilçe başkanlığına teslim etti.

Destek için kendisiyle birlikte gelen dostlarına teşekkür eden Servet Başoğlu, ”Kurulduğu günden bu yana AK Parti’nin hedeflerine inanan ve yapılan hizmetlerin farkında olan birisiyim. Bu güne kadar verdiğimiz destek kişisel bazdaydı diyebiliriz. STK’larda aldığım görevler gereği inandığım davayı yıllardır toplumda anlatıp destek istemiştim.

Artık siyasete aktif olarak katılıp yerelde yaşadığımız ilçeme, genelde ülkeme daha fazla hizmete etmek istiyorum.  Yıllardır yaşadığımız havasını soluyup, sokaklarını arşınladığımız Sultangazi’nin gelişimine, kalkınmasına hizmet etmeye talibim” dedi.

 

Umut Öztürk, ‘Yerel Yönetimde İlçenin Değerleri Daha Aktif Olmalı’

Umut Öztürk, ‘Yerel Yönetimde İlçenin Değerleri Daha Aktif Olmalı’

Ünlü radyo yapımcı ve programcısı Umut Öztürk, Sultangazi Belediye Meclis Üyesi Aday Adaylık başvurusunu AK Parti İlçe başkanlığına teslim etti.

İlçenin yetiştirdiği ve bütün Türkiye’nin gönlünde taht kuran radyo yapımcı ve programcısı Umut Öztürk, Sultangazi Belediye Meclis Üyeliğine talip olduğunu açıkladı. Başvuru formunu AK Parti İlçe Başkanlığına teslim eden Öztürk, sosyal medya üzerinden bir yazı paylaştı;

“SULTANGAZİMİZ Dünyaya geldiğim çocukluğum gençliğimin geçtiği İlçem Memleketim.
Bu ilçede yüzbinlerce kardeşle hayallerimizi paylaştık.
Siyasette Gençlik Kolları Başkanlıkları İlçe Başkan Yardımcılıkları yaptık.
Asla ayrıştıran olmadan her görüşe saygı duyduk.
İktisat Ve Sosyoloji Lisans , Psikoloji Yüksek Lisans ,Medya ve İletişim Doktora ( devam)
Eğitimimizle Akademik anlamda kendimizi geliştirdik.
Türkiye’nin birçok üniversitesinde iletişim ve hitabet seminerleri veriyoruz.
STK’lar da başkanlık ve yöneticilik görevlerimiz gönüllere dokunmak için.
Yıllardır Radyo ve Tv programlarımızla milyonlarca insana ulaşıyoruz.
VE ASLA Kibirlenmeden Haddimizi bilerek
Yerel Yönetimde İlçenin Değerlerinin daha aktif olması adına
Sultangazi Belediye Meclis Üyesi Aday Adaylığı Başvurumuzu yaptık.
İyi olana destek İlçemizi daha güzel yarınlara taşımak için Dua ve Desteğinizle Ya Nasip Diyoruz”

Aday Adaylık Başvurusunu Yapan Şahin, Belediye Meclis Üyeliği Hakkımız

Aday Adaylık Başvurusunu Yapan Şahin, Belediye Meclis Üyeliği Hakkımız

Sultangazi’nin tanınmış ailelerinden iş adamı Kân Emlak Yönetim Kurulu Başkanı Hacı Reşat Şahin Sultangazi Belediye Meclis Üyeliği Aday Adaylığı başvuru evraklarını AK Parti ilçe başkanlığına teslim etti.

Aile üyeleri ve dostları ile birlikte AK Parti İlçe başkanlığına gelen Hacı Reşat Şahin, başvuru evraklarını teslim ettikten sonra basın mensuplarının sorularını cevaplandırdı.

Belediye Meclis Üyeliği Hakkımız

1972 yılında Adıyaman ili Kahta İlçesi Karadut Köyü Kanboğaz mezrasında dünyaya geldiğini belirten Şahin, 27 yıldır bölgede ikamet ettiklerini belirtti. “İlçede yaşayan yaklaşık 2000 aile mensubumuz var ve bölgeye 27 yıldır hizmet etmekteyiz. Belediye meclis üyeliğinin hakkımız olduğunu düşünüyorum.

Sıralamada İlk Beşte Olmak İstiyoruz 

Beklentimiz sıralamada ilk beşe girmek. Eğer altıncı sırayı verilirse, dostlarımız ve akrabalarımızla görüşecek ve istişare edeceğiz. Ben buraya 2000 kişiyi temsilen geldim belediye meclis üyeliğinin hakkımız olduğuna inandığımız için geldik” dedi.

İlk beşte yer almazsanız kararınız ne olacaktır sorusuna Şahin,” Bu iş ağacın gölgesi gibidir. Sabah bir tarafta, öğleden sonra bir tarafta. Dün birileri vardı, bugün biz var olmak istiyoruz. Bizden sonra da birileri olacaktır. Bugün bizim günümüz diyoruz. Ve söylediklerimizin sonuna kadar arkasında duracağız” dedi.

 

 

 

 

Mahmut Yılmaz, Halkımıza Hizmet Etmenin Onuru Bize Yeter

Mahmut Yılmaz, Halkımıza Hizmet Etmenin Onuru Bize Yeter

AK Parti Sultangazi Belediyesi mevcut meclis üyesi Mahmut Yılmaz, 31 Mart yerel seçimleri içinde aday adayı olduğunu açıkladı. Başvuru dosyasını ilçe başkanlığına teslim eden Yılmaz, halkımızın talebi üzerine yeniden bu göreve talibim dedi.

Yılmaz, “5 Yıldır ilçeme ve Sultangazili hemşehrilerime hizmete etmeye çalıştım. Her zaman halkın arasında olup, sıkıntılarını dinleyerek çözüm üretmeye çalıştım. Belediye başkanımıza destek olmak için görev aldığım işleri layıkıyla yerine getirmeye çalıştım. Haklımız ile belediye arasındaki bağları güçlendirmek, mecliste bulunan biri olarak sıkıntılarının gerekli mercilere iletilmesinde aracı olmak için gücüm nispetinde mücadele ettim.

Ve bu dönemde halkımızın talebi üzerine yeniden bu makama talibim. Amacımız makam sahibi olmak değil, hizmet etmektir. Halkımıza hizmet etmenin onuru bize yeter” dedi.