Genel

Güzelaydın’a Bir Destekte Esentepespor’dan

Cumhuriyet Mahallesi Muhtar Adayı olan Bilal Güzelaydın’a bir destekte Esentepespor’dan geldi.

esntepe

 

İlçenin tanınmış iş adamlarından olan Bilal Güzelaydın , Cumhuriyet Mahallesi Muhtar adaylığı için başvuruda bulunmuş ve seçim irtibat bürosunu açmıştı. Mahalle sakinleri ve sevenlerinin her gün artarak devam eden destek ziyaretlerine bir yenisi daha eklendi. Bu yıl 1.Amatör lig 8. Grubun şampiyonu olan Sultangazi Esentepe Spor Kulübü Başkanı Üzeyir Polat ve Yönetim Kurulu üyeleri Güzelaydın’a destek ziyaretinde bulundular.

Birçok sivil toplum örgütünde yöneticilik yapan Güzelaydın’ın çevresine duyarlı ve faydalı işlere imza atan bir kişiliğe sahip olduğunu söyleyen Başkan Üzeyir Polat, Cumhuriyet Mahallesi’nin Güzelaydın gibi bir yöneticiye ihtiyacı olduğunu söyledi.

Kısa bir süre önce AK Parti Adıyaman Milletvekili Mehmet Metiner’de Bilal Güzelaydın’ı ziyaret etmiş ve çıktığı bu yolda başarılar dilemişti. Gerek ilçeden gerekse ilçe dışından bir çok kişinin hayırlı olsun ziyaretlerinde bulunduğu söyleyen Bilal Güzelaydın’da kendisini destek olmak için gelen dostları ve hemşerilerine canı gönülden teşekkür ettiğini söyleyerek, ‘Çıktığımız bu yol bir hizmet yoludur. Bizlerde ülkemizin gelişmesi için elimizi taşın altına koyduk. Siz bir mahalleyi geliştiremezseniz ilçeyi geliştiremezsiniz. Bu hizmet en alt basamaktan başlar. Bizim amacımız hizmet bu yüzden önce yaşadığım mahalleden bu hizmet yarışına katılmayı düşündüm. Allah hakkımızda hayırlı olanı nasip etsin’ dedi.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top