Bağcılar

Güzelaydın Cumhuriyet Mahallesine talip

Güzelaydın Cumhuriyet Mahallesine talip

 

İlçenin tanınmış işadamlarından Bilal Güzelaydın, 2014 yerel seçimlerinde Cumhuriyet Mahallesi muhtar adayı olduğunu açıkladı.

Gıda sektöründe Bilal Usta adıyla tanınan Bilal Güzelaydın, Sultangazi Cumhuriyet Mahallesi  Muhtarlığı için aday olduğunu açıkladı.  Çiğköftede Bilal Usta markasıyla Türkiye’nin tanıdığı işadamı olmasının yanı sıra aynı zamanda sosyal bir kişiliğe de sahip. Adıyaman ili Sincik İlçesi Düdan köyü doğumlu olan Güzlaydın, birçok hemşeri derneğinde yöneticilik yapmakta.  Düdan Köyü Kurucu Dernek başkanı ve 9 Sincik Derneğinin oluşturduğu Sincik Birliğinin de başkanlığını yürütmekte.

Çiğköfteyi ilk kez yerleşik olarak tüketiciye sunan isim olarak sektöründe tanınan Bilal Güzelaydın, yaşadığımız çevreye duyarlı olmamız gerekiyor diyerek Cumhuriyet Mahallesi Muhtar adayı olduğunu söyledi. Eğer bir toplumu daha ileri bir seviyeye getirmek istiyorsanız önce kendi çevrenizden başlamalısınız. Ülkeyi oluşturan belki de en küçük yapılardan biri olan mahallelerimizin daha yaşanabilir bir hale gelebilmesi özveriyle çalışabilecek fertlerle mümkün olacaktır. İşte bu anlayışla aday olmak istedim. Bu anlayışın içerisinde mahalli yönetimlerin de değişmesi ve daha aktif ve etkili olması düşüncesindeyim. Aile hayatımızın geçtiği mahallerimizin sosyal yaşamımızı idame ettirebileceğimiz bir hale gelmesi için projelerimiz var. Tabiki bu projeleri  muhtarlık olarak yapmamız mümkün değil. Bu yetki ve bütçe mahalli idarelerde yok. Ama yetkili makamların imkanlarını kullanarak ürettiğimiz projeleri hayata geçirmemiz mümkün. Mahalle sakinlerinin talepleri doğrultusunda önceliklerimiz belirleyecek ve yetkili makamlara ulaştırarak gerçekleşmesine kadar takipçisi olacağız. En azından bu sıkıntıları yetkili merciler ulaştırarak çözüm noktasında hızlı ve etkin bir rol oynayacağız.  Bu anlayışla sadece mahallesinde değil her kurumda aktif olabilecek bir mahalli yönetim için Hizmet bizden takdir sizden sloganıyla bu yola çıktım” dedi.

1 Comment

1 Comment

  1. Ferhat çelik

    Kasım 20, 2013 at 7:53 pm

    Gergerli basarılar hemşerim sana

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top