Güncel

UYGAD İstişare Toplantısı’nda Genel Yayın Yönetmenimiz’e Rozet

UYGAD İstişare Toplantısı’nda Genel Yayın Yönetmenimiz’e Rozet

Uluslararası Yazarlar ve Gazeteciler Cemiyeti (UYGAD) bu ayki istişare toplantısını merkezi Bahçelievler’de bulunan 34 Gündem gazetesinde düzenlenen sabah kahvaltısı programından sonra gerçekleştirdi.

DSCN6780

UYGAD Başkanı ve Mercek Haber gazetesi imtiyaz sahibi Mehmet Derviş Canbekli toplantıya katılan herkese teşekkür ederek başladığı konuşmasında şunları söyledi; “bizler basın mensupları olarak çok zor bir mesleği icra ediyoruz, mesleğin zorluğu kadar bizleri cezbeden zevkli bir tarafı da var, UYGAD basın cemiyeti olarak gazeteciliğin sorunlarını gidermek ve basın mensuplarının haklarını savunmak için kurulmuş bir derneğiz. Derneğimizin yönetici ve üyeleri arasında gazeteciler, radyo televizyon programcıları, yazarlar ve basın sektörünün içinde hizmet veren arkadaşlar var, ayrıca gazetecilik fedakarlık gerektiren bir iş düşünün bugünkü toplantımıza arkadaşlarımız Tuzla’dan, Kartal’dan Sultangazi’den, Esenyurt’tan, Sultanbeyli’den, Kağıthane’den ve Bahçelievler’den katıldılar. Arkadaşlarım adına bugün bizi burada ağırlayan 34 Gündem Gazetesi sahibi Bekir Hallaç’a ve gazete çalışanlarına çok teşekkür ediyorum bu toplantımız yakında yapılacak olan genel kurulumuz için bir ön toplantı oldu, katılan tüm arkadaşlara tekrar teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

DSCN6752

Programa ev sahipliği yapan 34 Gündem Gazetesi imtiyaz sahibi ve genel yayın yönetmeni Bekir Hallaç’ta toplantıya katılan tüm gazetecilere kahvaltı programına katıldıkları ve 34 Gündem gazetesinin merkezinde buluştukları için teşekkür ederek şükranlarını dile getirdi.

DSCN6743

Basınla ilgili çeşitli konuların tartışıldığı programa UYGAD Başkanı ve Mercek Haber gazetesi imtiyaz sahibi Mehmet Derviş Canbekli’in yanı sıra gazeteciler 34 Gündem Gazetesinden Bekir Hallaç, Marmaranın Sesi Gazetesi Sabahattin Acar, Avam Haberden Mustafa Özbay ve Ayhan Yağız, Hasbahçe Gazetesinden Ayetullah Coşkun, Mercek Haber Gazetesinden Mehmet Zengin, Kırmızı Bülten Gazetesiden Mehmet Remzi Tanış, Pusula Gazetesinden Emin Doğan, Sivas Kangal Dernekler Federasyon Başkanı Bekir Özyurt, Şanlıurfa Derneği Başkanı Av. Müslüm Kayacan, 34 Gündem Gazetesinden Yusuf Hallaç ve Gizem Tavuz katıldılar. Programa katılanlara Başkan Mehmet Derviş Canbekli tarafından UYGAD rozeti takıldı.

Her ay farklı bir yerde toplantı yapma kararı alan UYGAD üyelerinin kahvaltı programı ve istişare toplantısı toplu fotoğraf çekimi ile son buldu.

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek