Güncel

Tosun Ailesi Yasta

Tosun Ailesi Yasta

Adıyamanlı galerici, Mustafa Tosun’un ağabeyi ve Derya Otomotiv’in ortağı hemşerimiz Ramazan Tosun ve arkadaşı Fahri Keklik dün gece Maltepe sahilde çıkan bir çatışmada hayatını kaybetti. Çatışmanın neden yaşandığı bilinmezken rahmetli Ramazan Tosun’un arkadaşı Fahri Keklik ise ağır yaralı bir şekilde ameliyata alındı fakat o da az önce gelen bir haber sonucu hayatını kaybettiği öğrenildi.

İstanbul Maltepe sahilinde iki grup arasında silahlı çatışma yaşandı. Ramazan Tosun ve Fahri Keklik kurşunların hedefi olurken yaralılardan Fahri Keklik botla denize açıldı. Ramazan Tosun hayatını kaybetti. Fahri Keklik ise ameliyata alınmasına rağmen kurtarılamadı.

Maltepe’de çıkan silahlı kavgada Ramazan Tosun hayatını kaybetti. Arkadaşı Fahri Keklik ise ağır yaralandı. Olay gece 03.00 sıralarında Maltepe sahilinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre iskele girişinde oturan iki gurup arasında henüz bilinmeyen bir nedenle tartışma çıktı. Kavgaya dönüşen tartışmada silahlar ateşlenirken, Ramazan Tosun ve Fahri Keklik’e mermi isabet etti.

YARALI BOTLA DENİZE AÇILDI

Yaralanan Ramazan Tosun iskele girişinde kanlar içinde yere yığıldı. Yaralı Fahri Keklik ise sahile yönelip, bir bota binerek denize açıldı. Zanlılar olay yerinden kaçarak uzaklaşırken, bu esnada silah seslerini duyan vatandaşlar durumu polise bildirdi. Botla açılan yaralı bir müddet denizde kaldıktan sonra kıyıya çıkarıldı. Ameliyata alındı..

YOLDA HAYATINI KAYBETTİ

Ağır yaralanan Tosun ve Keklik için ambulans istendi. Sağlık ekipleri yaralılara ilk müdahaleyi olay yerinde yaptı. Ramazan Tosun yolda hayatını kaybederken, ağır yaralanan Fahri Keklik ise kaldırıldığı Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde ameliyata alındı. Polis olayın meydana geldiği yeri şeritle kapattı. Olay yeri inceleme ekipleri çevrede delil ararken, yerde boş kovanlar ve bir şarjör bulundu. Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

Tosun’un Yakınları Yasta

Hayatını kaybeden Ramazan Tosun’un kardeşi Mustafa Tosun, akrabaları ve dostları ise yasta.

2 Yorumlar

2 Comments

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek