ekonomi

Kahta Mondihome Mobilya Mağazası Muhteşem Bir Törenle Hizmete Açıldı

İşletmeciliğini Erkan Kutlu’nun yaptığı Kahta Mondi Home Mobilya mağazası yapılan görkemli bir törenle hizmete açıldı.

Kâhta Yavuz Selim Mahallesi  Adıyaman yolu üzeri Beyaz Saray Sitesi altında çok katlı Mondi Mobilya Mağazası muhteşem bir törenle hizmete açıldı.

Açılış törenine Kahta Kaymakamı Selami Korkutata, İstanbul Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta, Samsat Belediye Başkanı Halil Fırat, Mondihome Genel Müdürü Cüneyt Ocak, Serbend Yönetim Kurulu Başkanı Musa Yıldırım, GAP gazeteciler birliği genel başkanı Zeynel Abidin Kıymaz, AK Parti Kahta ilçe Başkanı Bedir Yeni, CHP Kahta İlçe Başkanı Mustafa Celayer, AK Parti Samsat İlçe Başkanı Hasan Erdem , AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe Başkanı Fatih Aydemir, Mondihome Güneydoğu Bölge Ana Bayi Ahmet Kamil Şirikçi, Kahta İlçe Jandarma Komutanı Abdulkadir Ceran, Kahta İlçe Emniyet Müdürü Oray Yeniay, İnönü Üniversitesi Felsefe Bölümü Öğretim Üyesi Dr. Mehmet Türkan, Kahta Muhtarlar Dernek Başkanı M. Sait Çetinkaya, İş insanı İrfan Torunoğlu, Av. Ali Yücel, STK Temsilcileri, Kahta Belediye Başkan Yardımcısı Zeki Köse,  Yavuz Turan, Kahta Esnaf Kefalet Sanatkarlar Kredi Odası Başkanı Mehmet Çatan, Tahsin Çatan ve çok sayıda Kâhtalı katıldı

Açılış konuşmasında işletmeci işadamı Erkan Kutlu mağazanın bölgenin önemli ihtiyacına cevap vereceğine dikkat çekerek şunları söyledi:

Kıymetli protokol Değerli Kâhtalı Hemşerilerim ve çok kıymetli misafirlerimiz hepiniz açılışımıza şeref verdiniz.

Her bir istihdamın ve yatırımın önemli olduğu bu günde ilçemize çocukluk arkadaşım, dostum Mehmet Demirel ile beraber Mondihome mağazasını kazandırmanın gururunu ve mutluluğunu yaşıyoruz. Ülkemizin en önemli ve saygın marka kuruluşlarından birinin şubesini ilçemizde açıyoruz inşallah. Markamıza uygun insan kaynakları, modern işletim anlayışı ve doğru satış politikalarımızla başarıyı yakalayacağımıza inancım tam. Kahta’nın değerli esnafları, değerli misafirler lokasyon olarak caddenin değerini arttıracak profilde olan mağazamızın açılışını birazdan gerçekleştireceğiz. Kahta’yla beraber komşu ilçelerimiz Samsat, Sincik ve Gerger’de yaşayan hemşerilerimize de hitap eden ve satış yapan bir mağaza olacağımızı belirtmek istiyorum. Bu hizmetin buraya gelmesi için Bize Destek Olan Başta Babam Kemal Kutluya Kıymetli Abilerim Mahir Ve Ahmet Demirel Abilerime , Doru Ailesine Mağazamızın İnşaatından şimdiye kadar maddi manevi desteğini esirgemeyen Bölge bayii gibi değilde bir abi amca gibi bize destek olan kıymetli büyüğüm Ahmet Kamil Şirikçi’ye ,tüm Çalışma arkadaşlarımıza ve mondihome yöneticilerine kısaca desteğini esirgemeyen herkese teşekkür ediyorum. Bu güzel günde ilçemize böyle güzel bir mağaza kazandırmanın tekrardan mutluluğunu yaşadığımızı sizlerle paylaşmak istiyorum. Açılışımıza katılım sağlayan siz kıymetli misafirlerimize teşekkür ederim. Kâhta’mıza, Adıyaman’ımıza ve hepimize hayırlı olmasını temenni ediyorum.

Açılışa katılan misafirlere çiğköfte, baklavanın yanı sıra yöresel ürünler ve soğuk içecekler ikram edilirken, Müzik öğretmenlerinin seslendirdiği klasik müzik parçaları da ilgiyle dinlendi.

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek