Güncel

İGTOT’un Tanıtım Toplantısına Yoğun Katılım

İGTOT (İstanbul Gıda Toptancılar Sitesi) Başakşehir’de ki yeni yerleşkesinin tanıtım toplantısını geniş bir katılımla gerçekleştirdi. İstanbul’da ki ticaret merkezleri ve organize sanayi bölgeleri başkanlarının katıldığı kahvaltılı toplantıda İGTOT Başkanı Mustafa Karlı Gıda toptancılarının geçmişi ve geleceği hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

Başakşehir İstanbul Gıda Toptancılar Sitesi Konferans salonunda gerçekleştirilen toplantıya Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu,  Başakşehir Kaymakamı Uğur Turan, ticaret merkezleri ve organize sanayi bölgeleri başkanları ve yönetim kurulu üyeleri, sektörde faaliyet gösteren firmaların temsilcileri ile İGTOT yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Geniş bir katılımın gerçekleştirildiği kahvaltılı toplantıda programın sunumunu radyo programcısı Tayfun Ayaz gerçekleştirdi.

Karlı, Avrupa’nın En Büyük Kapalı Çarşısı Olan Sitemiz Bu Ölçüde Değer Kazanacaktır

İstanbul Gıda Toptancılar Sitesi’nin tanıtımı için hazırlanan sinevizyon gösterisinin ardından bir  konuşma yapan İstanbul  Gıda Toptancılar Sitesi Başkanı Mustafa Karlı, katılımcıları selamlayarak davetlerine icabet ettikleri için teşekkür etti. Eminönü’de başlayarak Rami ve yeni yerleşkelerine gelene kadar olan süreci değerlendiren Karlı, hem şehrin hem de üyelerinin daha kaliteli hizmet alabilmeleri adına yapılan sitenin önemine değindi. Yapılan sitenin çok yakın bir zamanda istenilen aşamaya geleceğini belirten Karlı, şu an en önemli beklentilerinin sitenin bağlantı yollarının bitmesi olduğunu belirtti. Her türlü ihtiyacın düşünülerek inşa edilen sitenin tam olarak doluluğa ulaşması halinde bölgenin en önemli gıda toptancı sitesi olacağını belirterek Avrupa’nın en büyük kapalı çarşısı olan sitenin bu ölçüde değer kazanacağını ifade etti.

Bu projenin aynı zamanda en kısa sürede biten dev bir proje olduğunu hatırlatan Karlı, yapımında emeği geçen idari makamlar, proje ortakları, yönetim ve site üyelerine teşekkür etti.

Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu ve Başakşehir Kaymakamı Uğur Turan birer selamlama konuşması yaparak İGTOT’un  bu anlayışla önemli bir ticaret merkezi olma yolunda ilerlediği belirterek Başakşehir ve İstanbul’a önemli katkılar sunacağını ifade ettiler. Bu sitenin yapımında emeği geçen herkese teşekkür eden konuşmacılar, projenin mimarı olan İGTOT Başkanı Mustafa karlı ve ekibini tebrik ettiler.

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek