Güncel

Gergerli Doğan Ailesi ile Güneysulu Birinci Ailesi ile Dünür oldu.

Gergerli DoğanAilesi ile Güneysulu Birinci Ailesi  ile Dünür oldu.

Adıyaman Gergerli  İşadamı ve  eski İstanbul il meclis üyesi  Mehmet  Sayım Doğan’ın kızı ,Rize Güneysu İlçesi nden  Cumhurbaşkanı  sayın Recep Tayyip Erdoğan ‘ın akrabası olan Birinci ailesine gelin gidiyor.

20151226_202857

Türkiye  pazarında önemli bir pazara sahip olan Suitmen Bay Giyim yönetim kurulu Başkanı mehmet Sayım Doğan ‘ın kızı Ceylan ile Rize Güneysu ilçesinin tanınmış ailelerinden aynı zamanda cumhurbaşkanımızın akrabası olan Yahya Birinci’nin oğlu Kadir  önceki gece Çamlıca Deste Restaurant’ta  yapılan  bir nişan töreni   evlilik yolunda ilk adımını attılar.

20151226_210202

Adıyaman  ilçesi sincik’in  Türkiye genel ve yerel seçimlerde  birinci çıkmasından  diğer ilçelerinde ilk sıralarda olmasından dolayı cumhurbaşkanımızın  Memleketi olan Rize’nin Güneysu ilçesi ile  bir  sevgi bağı  oluşmuştu. Geçtiğimiz aylarda  Güneysu ilçe derneğini Adıyamanlılar Vakfında ağırladığımz zaman Dernek Başkanı Metin Terzioğlu  ve Ak Parti Milletvekili Metin Külünk birbirimizden kız alıp vererek bu birlikteliğimizi  pekişterilm demişti  bu isteği  önümüzdeki Şubat  ayında yapılacak düğün ile gerçek olacak inşallah .Çifte mutluluklar dileriz Allah Mesut Bahtiyar etsin .

 

20151226_210052

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek