Güncel

Çiğköftede Zirve: OSES Gurme

Sektöründe büyük hedeflerle yola çıkan ve ilklere imza atan OSES Çiğköfte  Karaköy Necatibey Caddesi’nde açtığı OSES Gurme ile zirvedeki yerini güçlendirirken bir dünya markası olma yolunda önemli bir adım attı.

1993 yılında seyyar arabayla başladığı iş hayatında büyük başarılar imza atan OSES Çiğköfte Yönetim Kurulu Başkanı Osman Yaşar çiğköfte tarihçesinin sergilendiği OSES Gurme konsepti ile başarılarını taçlandırdı.

Nemrut dağını ve çiğköfte  tarihçesini simgeleyen konsepti ile lezzet avcılarının hizmetine açılan OSES Gurme Karaköy Necatibey Caddesi’nde  kişiye özel hazırlanan çiğköfte ile sektöre yen bir bakış açısı sunuyor.

Yıllar önce Fast Food zincirlerine rakip olmak hedefiyle yola çıkan Osman Yaşar, uzun zamandır çalışmalarını sürdürdükleri OSES Gurmenin  hedeflerine doğru atılmış büyük bir adım olduğunu belirtti.

Çiğburger, çiğdilim, etli çiğköfte OSES Gurmede sunulan lezzetlerden bazıları. Kişiye özel hazırlanan çiğköfteler mermer dibeklerde  tahta tokmaklarla hazırlanarak müşterinin isteğine göre yapılan karışımlarla hazırlanarak servis ediliyor. Sektörün üst noktası olarak görülen OSES Gurme henüz bir hafta önce hizmete açılmasına rağmen  lezzet avcılarının uğrak noktası olmayı başarmış görülüyor.

OSES Grup Yönetim Kurulu Üyesi Ramazan Yaşar, Osman Yaşar’ın bu işletme ile sektörde şef benim diyerek sektörü üst noktalara ulaştırdığını ifade etti.  İşletmenin konsepti ile çiğköfte tarihçesini yansıtmayı başardıklarını ve müşterilerden çok olumlu dönüşler aldıklarını söyledi.

OSES Grup Yönetim Kurulu Başkanı Osman Yaşar yaptığı açıklamada, tamamen doğal ve en kaliteli malzeme ile hazırlanan bir ürünü müşterilerine sunduklarını ifade etti. Yaşar, “Glutensiz,  karabuğday ve siyez bulguru ile tamamen doğal ve ülkemizin en lezzetli ürünlerini yurdun farklı bölgelerinden temin ederek çiğköftemizi hazırlıyoruz.  Aynı zamanda bir ilk olarak kişiye özel ürünleri hazırlayarak müşterimize sunuyoruz. Ürün yelpazemiz çok geniş. Farklı lezzetlerle harmanladığımız çiğköftelerimizi kişiye özel olarak hazırlıyoruz.

Ben çok mutluyum.  Bu konsept ile tamamen milli olan ürünlerimizi dünyanın her tarafında tanıtmayı hedefliyoruz.

Yıllar önce seyyar bir arabada 100 liralık sermaye ile çıktığımız bu yolda gün itibariyle 1500’e yakın bayi ağımız; Belçika, Almanya ve Hollanda başta olmak üzer birçok ülkede satış noktalarımız da ve aynı zamanda  zincir marketlerin raflarında da yerimiz aldık. Çiğköftenin her çeşidini üretiyor ve müşterilerimize sunuyoruz.

Hedeflerimiz büyük dünyanın en büyük Fast Food markalarına rakip olacağımızı yıllar önce belirtmiştik. İşte OSES Gurme bu yolda atılmış önemli bir adımdır. Hedefimiz dünya çapında 40 bin satış noktası. Belki biz bu hedefe ulaşacağımız günleri göremeyeceğiz. Ama  biz bu şirketin ana omurgasını oluşturuyor ve hedefe ulaşmak için yollar açıyoruz.

OSES Gurmenin konsepti için çiğköftenin tarihçesi ve doğduğumuz topraklar olan Adıyaman’dan yola çıktık. Nemrut dağının eteklerinde çiğköftelerimizi yoğuruyor, güneşin en güzel doğduğu yer olarak tanımlanan Nemrut dağını simgeleyen detaylarla konsepti oluşturduk.

İlk olarak ülkemizin her ilinde bu konsepte bir bayilik verecek ve yurt dışına bu konsepti taşıyacağız. Gelecek günlerde Dubai’de OSES Gurmenin açılışını gerçekleştireceğiz.

Hedeflerimiz için yolumuz uzun ve zor ama inancımız tam. Bu yolu açmaya başladığımızda başka işletmelerinde yolunu açmış olacağız. Bizim açtığımız bu yolda başka firmalarda hedeflerini büyütecek ve İnşallah  dünya markaları olan bir ülke olacağız” dedi.

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek