Güncel

Chıals Shoes 66. AYMOD Fuarında

Türkiye Ayakkabı Sanayicileri Derneği (TASD) tarafından İstanbul Fuar Merkezi’nde başlayan 66. Uluslararası Ayakkabı Moda (AYMOD) Fuarı’nda yerini aşan CHIALS SHOES 2022 – 2023 Sonbahar – Kış sezonuna ait modellerini katılımcıların beğenisine sundu.

Türkiye’nin önde gelen üretici firmalarından Paloma Ayakkabı Chıals Shoes markasıyla 66. AYMOD Fuarında yerini aldı. Fuara 2022-2023 Sonbahar-Kış sezonuna ait modelleri ile katılan Chıals Shoes, 50 ülkeden gelen alıcıların dikkatini çekiyor.

Paloma Ayakkabı yönetim Kurulu Başkanı Refik Dokumacı, pandemi ve sonrasında başlayan Rusya ile Ukrayna arasında yaşanan savaş firma olarak bizleri oldukça etkiledi. Biz ağırlıklı olarak bu iki ülkeye ihracat gerçekleştiriyoruz. Fuarda birçok ülkeden alıcı görüyoruz. Ukrayna’dan gelen yok gibi ama Rusya’dan gelen alıcıların sayısı bir hayli fazla. Avrupa pazarından da gelenler var. Sektörümüz bütün olumsuzluklara rağmen büyümeye devam ediyor’ dedi.

Paloma Ayakkabı Yönetim Kurulu Üyesi Hamza Dokumacı da yaptığı açıklamada, fuarın bölgenin en büyük organizasyonlarından biri olduğunu hatırlatarak, Türkiye’nin dünya piyasalarında ki payının her geçen gün arttığını belirtti.

Chıals Shoes markasının internette satışının da her geçen gün arttığını da belirten Dokumacı, perakende satışta da sektörün ileri gelen firmalarından biri olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz dedi.

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek