Güncel

Başkan Karaca 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü Kutladı

Yeniden Refah Partisi Başakşehir İlçe Başkanı Kadir Karaca ve yönetimi 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Malatya 44 Pide ve Lahmacun Salonu’nda basın mensuplarıyla bir araya geldi.

Yeniden Refah Partisi Başakşehir İlçe teşkilatının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle düzenlediği programa bölgede faaliyet gösteren basın mensupları katıldı.

Programda bir konuşma yapan Yeniden Refah Partisi Başakşehir İlçe Başkanı Kadir Karaca basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı. Vatandaşların haber alma haklarını sağlayan basın mensuplarının toplumsal yaşam ve özgürlüklere sağladığı katkılardan bahseden Karaca, Ülkenin içinde bulunduğu ekonomik sıkıntılardan en çok etkilenen kesimlerden birinin de basın mensupları olduğunu ifade etti. İktidarın yanlış politikaları sonucunda dünyada yaşanan krizin ülkeyi çok daha fazla etkilediğini belirten Karaca, gündeme dair değerlendirmelerde bulundu. Yeniden Refah Partisi’nin sağlam kadroları sayesinde bu tür krizlerin tarihe karışacağını belirten Karaca, Milli Görüşün hem ülke hem de dünyanın huzuru ve mutluluğu için mücadele ettiğini ifade etti.

Daha sonra programa katılan basın mensuplarıyla uzun süre sohbet eden Karaca ve ekibi katılımcılara hediyeler verdiler.

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek