Güncel

ASİAD Malatya Tanıtım Günleri Etkinlik Alanını Ziyaret Etti

Adıyaman Sanayici ve İş Adamları Derneği (ASİAD) Başkanı Mehmet Doğan ve yönetim kurulu üyeleri  Yenikapı Etkinlik Alanında başlayan Malatya Tanıtım Günlerini ziyaret etti. Büyük bir ilgiyle karşılanan ASİAD üyeleri stantları ziyaret ederek uzun süre sohbet ettiler.

Yenikapı Etkinlik Alanı’nda yapılan Malatya Tanıtım Günleri açılış töreni yoğun bir katılım sağlandı. Bu kapsamda ASİAD üyeleri Mehmet Doğan başkanlığında etkinlik alanındaki stantları ziyaret etti.

Etkinlik alanında bulunan belediye, STK ve spor kulüplerinin stantlarının tamamını ziyaret eden ASİAD Başkanı Mehmet Doğan ve yönetim kurulu üyeleri, uzun süre sohbet ederek yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldılar.

Ziyaretler sonrasında bir açıklama yapan Adıyaman Sanayici ve İş Adamları Derneği Başkanı Mehmet Doğan Malatya’nın tanıtılacak pek çok yönünün olduğunu belirterek, “Tarımsal yönlerinden kültürel unsurlarına kadar, tarihi birikimlerinden geleneklerine kadar pek çok özelliğini, zenginliğini burada görme şansını yakaladık. Malatya Günleri’ne gelen insanlar, bunları görme ve tanıma fırsatı buluyorlar”  şeklinde konuştu.

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek