ekonomi

ASİAD Başkanı Mehmet Doğan’a UTMÖK 2022 Hizmet Ödülü

17. Ulusal Tekstil Mühendisliği Öğrenci Kongresi ödül töreninde Akdoğan Tekstil Yönetim Kurulu Üyesi ve ASİAD Başkanı Mehmet Doğan tekstil sektörüne katkılarından dolayı ödüle layık görüldü.

Her yıl farklı bir ilin üniversite tarafından düzenlenen Ulusal Tekstil Mühendisliği Öğrenci Kongresi (UTKÖM) bu yıl Marmara Üniversitesi ev sahipliğinde yapıldı. Marmara Üniversitesi  Tekstil Mühendisliği Bölümü tarafından hazırlanan ‘17. Ulusal Tekstil Mühendisliği Öğrenci Kongresi bu yıl İstanbul The Green Park Hotel’de düzenlendi.

Dünyaca ünlü birçok markanın temsilcilerinin katıldığı ve ödül aldığı törende Akdoğan Tekstil kurucu ortağı ve Adıyaman Sanayici İş Adamları Derneği Genel Başkanı Mehmet Doğan tekstil sektörüne katkılardan  ve başarılarından dolayı ödüle layık görüldü.

Ödül töreninde bir teşekkür konuşması yapan Mehmet Doğan, “Bu kongrede emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Böyle güzel bir organizasyonda ödüllendirilmek benim için çok önemliydi. Birçok alanda birçok branşta ödüller ve plaketler aldı. Yıllardır hayatımı ve mesaimi vererek çalışmış olduğum tekstil sektöründe öğrenci kardeşlerimizin elinden geleceğimizin tekstilcilerinden, liderlerinden ve geleceğin patronlarından bu ödül layık görülmek benim için çok kıymetli bir ödül oldu” dedi. 

Kongrenin sektöre çok büyük katkılarının olduğunu ifade eden Doğan, Marmara Üniversitesi  Tekstil Mühendisliği Bölüm Başkanı İsmail Usta’ya , Marmara Üniversitesi  Teknoloji Fakültesi Dekanı  Hasan Erdal’a tüm akademisyenlere ve 17.ci  UTMÖK Başkanı  Erdoğan Akavcı’ya Başkan Yardımcısı Sibel Kavak ve Emre Doğan ve kongrede emeği geçen herkese teşekkür etti.

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek