Güncel

Adıyaman’ın Tanınmış Simaları Acar Ailesinin Sünnet Düğününde Bir Araya Geldi

Adıyaman Gerger Dernekler Federasyonu (ADIGER-FED) Başkanı Av. Ali Acar’ın oğulları Aziz Eren ile Ali İhsan Acar Gerger Esenkent( Kula)  Köyünde yapılan muhteşem bir sünnet töreniyle erkekliğe ilk adımı attılar.  İş siyaset ve sosyal hayatın tanınmış isimlerinin bir araya geldiği mevlit ve sünnet töreninde CHP Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı ve Almanya’da ikamet eden İş insanı  Velit Kanat kirvelik yaptılar.

Berkan ve Ali Acar çiftinin oğulları Aziz Eren ve Ali İhsan Acar Gerger Esenkent (Kula) köyünde yapılan mevlid sünnetinde erkekliğe ilk adımı attılar. Sünnet töreninde Aziz Eren’in kirveliğini iş insanı Velit kanat yaparken Ali İhsan’ın kirvesi CHP Örgütlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı oldu.

Çok sayıda davetlinin katıldığı sünnet törenine  Adıyaman Milletvekili Abdurrahman Tutdere, Adıyaman CHP İl Başkanı Burak Binzet , Şanlıurfa CHP İl Başkanı Hayrettin Çildir, Kadın  Kolları Başkanı  Songül Yavuz, Adıyaman CHP Gençlik Kolları Başkanı Şehmus Ocak, Gölbaşı Belediye Başkanımız  İskender Yıldırım, Tut Belediye Başkanı  Mehmet Kılıç, Gerger Belediye Başkanı Erkan Aksoy , Kahta Belediye Başkanı  İbrahim Yusuf Turanlı, Şambayat Belde Belediye Başkanı  Necdet Arıcı , Besni CHP  İlçe Başkanı  Vakkas Acar , Tut CHP İlçe Başkanı Edip Karakaplan , Gölbaşı İlçe Başkanı Emine Köseler, Gerger AKP ilçe Başkanı  Mehmet Kutlubay , Deva Partisi Sultangazi İlçe Başkan Yardımcısı  Ali Yücel, Gerger İlçe Emniyet amiri  Yuşa Kılıçarslan Gerger İlçe Müftüsü Ali Macit, Kahta Dernekler Federasyonu Başkanı  Osman Arslan, STK temsilcileri, iş dünyasının tanınmış simaları ile Acar ailesinin akraba ve dostları katıldı.

Misafirlerini köyün girişinde karşılayan Acar ailesi mensupları, program boyunca katılımcılarla yakından ilgilenerek misafirperverlik örneği sergilediler.

Yoğun bir katılımın gerçekleştiği tören Mevlidi Şerif ve Kur’an’ı Kerim tilaveti ile başladı. Yapılan duaların ardından yöreye özgü özel yemeklerin ikram edildiği programda katılımcılar Acar ailesinin mutluluğuna ortak oldular.

Gün boyu süren programda katılımcılar ikramlar eşliğinde sohbet ederken uzun süre anılardan silinmeyecek bir gün yaşadılar.

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek