Sultangazi

Günaydın’dan Çarpıcı Sözler

Günaydın Group Yönetim Kurulu Başkanı Geçtiğimiz Kongrede Ak Parti Sultangazi İlçe Başkan Adayı Mustafa Günaydın, bir kahvaltı programı düzenleyerek basın mensuplarıyla bir araya geldi.

Günaydın Group Yönetim Kurulu Başkanı Geçtiğimiz Kongrede Ak Parti Sultangazi İlçe Başkan Adayı Mustafa Günaydın, bir kahvaltı programı düzenleyerek basın mensuplarıyla bir araya geldi. Altınser Restourant’ta düzenlenen basın toplantısında konuşan Mustafa Günaydın önemli açıklamalarda bulundu. Ak Parti Sultangazi Eski Kurucu İlçe Başkan Yardımcısı Yener Yiğit’te Günaydın’ı düzenlediği basın toplantısında yalnız bırakmadı.

Mustafa Günaydın Düzenlediği basın toplantısında şunları kaydetti; “ Çok kıymetli yerel basınımızın temsilcileri, uzun zamandır sizlerle bir araya gelemiyoruz. Bu gün birlikte böyle güzel bir bahar sabahında kahvaltı yaparak bir araya gelmek istedik. Bu vesileyle davetimize katılarak bizi onurlandırdınız, sizlere çok teşekkür ederim.

Sözlerime başlarken Cuma gecesi idrak ettiğimiz Regaip kandilinizi tebrik eder, içinde bulunduğumuz Recep Ayının ve yaklaşan Ramazan Ayının, ülkemiz ve milletimize hayırlar getirmesini Yüce Rabbimden niyaz ederim.

Ülkemiz üzerinde oynanan 17 ve 25 Aralıktaki dış destekli hain darbe planı heveslileri Sn. Başbakanımızın sağlam iradesi ve 30 Mart Yerel Seçimlerinde halkımız büyük desteği ile bozulmuş yerini istikrar ve hizmete bırakmıştır. Huzurlarınızda öncelikle Sultangazi seçmenini ve tüm ülkemiz seçmenine teşekkür ederim.

Bu vesile ile yeniden Sultangazi halkının büyük güvenini kazanarak belediye başkanlığına yeniden seçilen Sn. Cahit Altunay, başkanımızı tebrik eder çalışmalarında başarılar dilerim. Ve yine belediye meclis üyeliğine seçilen meclis üyesi arkadaşlarımı ve belediye başkan yardımcılığına getirilen arkadaşlarımızı tebrik eder görevlerinde başarılar dilerim.” dedi.

Daha Sonra Günaydın Basın Mensuplarının sorularını yanıtladı.

Son dönem de sık sık sosyal medya da ilçe yönetimiyle yemek-buluşma fotoğraflarını görüyoruz nedir bu buluşmaların nedeninin sorulması üzerine Günaydın “bu yemekler yeni değil biz Murat bey’le ve diğer arkadaşlarla sık sık buluşuyoruz yemek yiyoruz zaten bu son dönemde dikkat çekmeye başladı. Biz Murat bey ile beraber siyaset yaptık bizim aramızda bir sıkıntı yok bizim abimizdir” dedi.

Üniversite Mezunu olmamasının geçtiğimiz kongrede İl Başkanlığı ve Genel Merkez tarafından sıkıntı olarak kabul edilmesinden dolayı Üniversiteye başlayan Mustafa Günaydın’a, Tekrar İlçe Başkanlığına Aday olup olmayacağının sorulması üzerine Günaydın “Ben Aday olmayacağım şu an da zaten gündemimizde İlçe Kongresi yok. Önümüzde Cumhurbaşkanlığı seçimleri var ve biz buraya odaklandık“dedi

Sultangazi’yi Sultangazililer yönetmeli sloganını tekrar gündeme getiren Günaydın, İlçe kongresinde kendisi ile hareket etmiş olan isimlerden 14’ünün Meclis Üyesi Aday Adayı olup hiç birinin Aday listeye girmemesinin sorulması üzerine ” bu sorunun muhattabı ben olamam sorunun muhattabı Meclis Üyesi Aday listesinin hazırlayan kişilerdir benim cevap vermem yanlış olur. Bu arkadaşlarımız Siyasette başarılı isimlerdir” dedi.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top