İstanbul

Gül Hasar 2017 Zirvesini Muhteşem Bir Organizasyonla Dedeman’da Gerçekleştirdi

Gül Hasar 2017 Zirvesini Muhteşem Bir Organizasyonla Dedeman’da Gerçekleştirdi.

Gül Hasar Yönetimi ve Danışmanlık Hizmetleri 2017 Zirve toplantısını İstanbul Dedeman Otel’de Bölge temsilcilerinin katıldığı muhteşem bir organizasyonla gerçekleştirdi. Gecede en başarılı temsilcilikler ödüllerini yöneticilerin elinden aldılar.

1999 Yılında kurulan ve kurulduğu günden bu yana trafik kazaları, iş kazaları, araç hasarları ve araç değer kayıpları dosyalarında on binlerce mağdurun tazminat hakkını alan Gül Hasar Danışmanlık ailesi, her geçen gün büyüyerek Türkiye’nin her noktasında hizmet vermeye başladı.

Ülkemizde eksikliği büyük ölçüde hissedilen sigorta kapsamındaki kazalarda hak talep etme noktasında hasar danışmanlık hizmetini üstlenen Gül Hasar yönetimi ve Danışmanlık Hizmetleri 2017 zirvesini İstanbul Dedeman Otel’de muhteşem bir organizasyonla gerçekleştirdi.

Gecede bir selamlama konuşması yapan Gül Hasar Yönetimi ve Danışmanlık Hizmetleri kurucusu Selahattin Karakuş, Gül Hasar ailesinin kuruluş hikayesini ve başarı öyküsünü anlattı. Mağdurun hakkını korumayı ilke edindiklerini söyleyen Karakuş, artık gün itibariyle büyük bir aileyiz. Hakkını arayamayan vatandaşlarımıza sunduğumuz hizmetle binlerce ailenin duasını almaktayız dedi.

Gül Hasar Yönetimi ve Danışmanlık Hizmetleri Yönetim Kurulu Başkanı Mikail Karakuş yaptığı selamlama konuşmasında, katılımcıları selamlayarak bu güzel ortamda bulunmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Her yıl emin adımlarla büyüyen bir firma olduklarını belirten Karakuş, ülkede çok önemli bir boşluğu doldurduklarını ve verdikleri hizmetle mağduriyetleri giderdiklerini belirtti. Karakuş, “Bildiğiniz üzere Hasar Yönetimi ve Danışmanlık alanında faaliyet göstermekteyiz. Ülkemizde eksikliği büyük ölçüde hissedilen sigorta kapsamındaki kazalarda hak talep etme noktasında Hasar Danışmanlığı görevini üstlenmiştir. Trafik Kazası sonrasında ölüm, daimi sakatlık ve yaralanmalarda maddi Tazminat haklarınızı inceleyip poliçedeki tazminatları sorunsuz olarak çözen sonuçlandırılana kadar hiç bir ücret talep etmeyen bir danışmanlık şirketiyiz.

Bunun yanında iş kazaları, araç hasarları ve araç değer kayıpları dosyalarını da takip ediyor, mağdurların maddi haklarına ulaşmalarına profesyonel bir hizmet vermekteyiz.

81 ilde 300 şube ile her gün büyüyen ve başarılarıyla bu yıl sektöründe en başarılı firma olarak ödül alan büyük bir aile olduk. Bu başarıda sizlerin payı oldukça büyüktür. Böyle bir ailenin başında olmak bana her zaman onur vermiştir” dedi.

Konuşmalar sonrasında en başarılı temsilciler ödüllerini yöneticilerin elinden aldılar.

Toplantı sonrasında bu aileye yeni katılan İstanbul Avcılar şubesi yöneticisi Cihan – Yeliz Dündar çifti, sektöründe zirvede yer alan profesyonel ve güvenilir bir ailenin bireyi olmak bizlere gurur veriyor. Yılların tecrübesiyle mağdurların hakkını korumak maddi kazançtan çok manevi bir kazançtır. Biz de İstanbul Avcılar’da 11 Mart 2017 tarihi itibariyle hizmete başlıyoruz. Vermiş olduğumuz danışmanlık hizmetiyle sonuç alana kadar müşterilerimizden hiçbir ücret talep etmiyoruz. Yasal çerçeveler ölçüsünde on binlerce kişinin mağduriyetini giderdik. Önceliğimiz müşteri memnuniyeti. Vatandaşlarımızın bir çoğu tarafından bilinmeyen bir hakkı koruyoruz. Bu nedenle mağdur olan vatandaşlarımız bizlere ulaşarak bilgi alabilirler” dediler.

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top