Gop

GOP Hastanesi’nin STK’larla buluşması

GOP Hastanesi’nin STK’larla buluşması

Özel Gaziosmanpaşa Hastanesi başlattığı özel kampanyaları tanıtmak için STK’larla bir araya geliyor.

Özel Gaziosmanpaşa Hastanesi başlattığı kampanyalar hakkında bilgi vermek için Sivil Toplum Örgütleriyle bir araya geliyor. Esentepe Mahallesi’nde bulunan Bitlis İli Simek Köyü Sosyal Yardımlaşma Derneğin’nde düzenlenen toplantıya Mahalle muhtarları, STK Başkanları ve temsilcileri ile vatandaşlar katıldı.

Toplantıda kampanya hakkında bilgi verilirken, toplu başvurularda uygulanacak özel indirimler ve imkanlar  hakkında bilgilendirmede bulundu.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Bitlis İli Simek Köyü Sosyal Yardımlaşma Derneğin Başkanı Erkan Demirbaş, katılımcıları selamlayarak hoşgeldiniz dedi. Hemşerlerinin daha iyi bir sağlık hizmeti alabilmeleri için Özel Gaziosmanpaşa hastanesinin başlattığı kampanyadan haberdar olmalarını sağlayacaklarını söyledi.

Esentepe Mahalle Muhtarı Haydar Polat, seçim öncesi verdikleri sözlerin arkasında olduklarını ve bu konuda mahalle sakinlerinin desteği ile çalışmalarına hız kesmeden devam ettiklerini söyledi.  Polat, ‘ Mahallemizde Türkiyenin 81 ilinden gelen vatandaşlarımız var. Bizler aynı mahallede yayaşıyor ve aynı sıkıntılarla mücadele ediyoruz. Mahalle sakinlerimiz ile birlikte istişarede bulunarak ortak akılla bu sıkıntılarımızı  tek tek çözeceğiz.

Aynı ülkenin insanları olarak bazı kültürel farklılıklarımız olsada aynı sofrada buluşup yemek yiyor, komşuluk ediyor ve birlikte yaşıyoruz. Bu birliktelik beni oldukça mutlu ediyor.

İşte Simek Derneğimizde bu tabloya hep birlikte şahit oluyoruz. Bu ortamı bizlere sağlayan başta Simek Derneği ve Gaziosmanpaşa Hastahanesi yöneticilerine teşekkür ediyorum.

Ama bu sorunları ben ve ekibim tek başımıza çözemeyiz. Bugün olduğu gibi bir araya gelmemiz gerekiyor. Dün bu kahvaltıyı bir çok arkadaşıma söyledim ve davet ettim.  Ama işlerinin yoğunluğundan dolayı gelemeyen arkadaşlarımız  bu mahalle kendileri ve çocuklarının yaşadıkları yer için daha fazla sorumluluk duymaları gerektiğine inanıyorum’ diyen Polat 24 saat mahalle halkının hizmetinde olduğunu belirtti.

 

Özel Gaziosmanpaşa Hastanesi Kurumsal satış Uzmanı Merve Kırlı,  hastanenin başlattığı kampanyalar hakkında bilgi vererek, kendilerini arayarak yardım isteyen vatandaşlara özel indirimler uygulanacağı ve servisle kapılarından alınarak tedavi edildikten sonra evlerine bırakılacağını söyledi. Göz, Plastik  Cerrrahi, diş, fizik tedavi, saç ekim konusunda bailatılan kampanyadan yararlamak isteyen vatandaşların kendisine ulaşarak özel indirimlerden istifade edebileceğini ifade etti.

Son olarak bir konuşma yapan Bitlis Keklikdüzü Dernek Başkanı Tacettin Akyüz, Sultangazi’de 16 binin üstünde  Bitlisli hemşerisinin yaşadığını ve GOP Hastanesinin sunduğu bu imkanlardan bütün hemşerilerinin haberdar olup yararlanması için çalışmalar yapacaklarını ifade etti.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top