Küçükköy Besnililer Derneği Yeni Merkezi Törenle Açıldı

19 Aralık 2016 Pazartesi, 23:04
DSC9487 600x320 - Küçükköy Besnililer Derneği Yeni Merkezi Törenle Açıldı

Küçükköy Besnililer Derneği Yeni Merkezi Törenle Açıldı

Küçükköy Besnililer Derneği, dernek merkezi ve taziye yeri olarak satın aldığı mülkü açılışını geniş bir katılımla gerçekleştirdi.

DSC9487 - Küçükköy Besnililer Derneği Yeni Merkezi Törenle Açıldı

Küçükköy Besnililer Derneği geçtiğimiz aylarda satın aldığı iki katlı dernek lokalinin  tadilatını  yaparak dernek üyeleri ve davetlilerin katılıdığı bir açılış töreni gerçekleştirdi.

DSC9504 - Küçükköy Besnililer Derneği Yeni Merkezi Törenle Açıldı

Açlış törenine Erdemoğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Erdemoğlu ve Mahmut Erdemoğlu, 22. dönem Adıyaman Milletvekili Mahmut Göksu, Esenler Besnililer Dernek Başkanı Mustafa Kuş, Prof. Dr. Mustafa Altuntaş, Esenler Engelliler Derneği Şube Başkanı Mehmet Savcı, Adıyamanlılar Vakfı Başkanı Ramazan Aksoy ve Yön.Kurl Üyeleri, ADIFET Başkanı Abdurrahman Dursun ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Esenler Belediyesi Meclis Üyesi Mehmet  Çelik, Besni Eğitim Vakfı Başkanı Hasan Doğan ve Yönetim Kurulu Üyeleri,İstanbul Besnililer Merkez Yardımlaşma Derneği 2. Başkan Mehmet Bekmezci ve Başkan Yardımcısı  Av.Sabri Arslan, İstanbul Ticaret Odası Yönetim Kurulu Üyesi ve İstanbul Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Yahya Uğur, Zeytinburnu Olivum AVM Sahibi İş adamı Nuri Zararsız, AN-KA Analiz Yönetim.Kurulu Başkanı İbrahim Bağış , Besni Aşağı Çöplü Köyü Yardımlaşma Derneği Başkanı Mustafa Sağlık ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Bestekar Hacı Bekir Dost, Şair Şıhmani  Fermani, Stapbaycı ve Sunucu Yusuf Öztürk,İstanbul Pusula Gazetesi İmtiyaz Sahibi ve Adıyaman Mercan Tv İstanbul Temsilcisi Emin Doğan ve Ekibi, Besni Ekspres Gazetesi İstanbul Temsilcisi Numan Ekmekci, Besni Güncel Gazetesi İstanbul Temsilcisi Seçkin Çoban ve çok sayıda davetli katıldı.

DSC9484 - Küçükköy Besnililer Derneği Yeni Merkezi Törenle Açıldı

 

Sunuculuğunu Yusuf Öztürk’ün yaptığı program saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı.

DSC9520 - Küçükköy Besnililer Derneği Yeni Merkezi Törenle Açıldı

Daha sonra bir selamlama konuşması yapan Dernek Başkanı Bekir Eman, yeni aldıkları mülk hakkında bilgi verdi. Hemşerilerinin destekleri sayesinde bu güzel mekana kavuştuklarını belirterek emeği geçen herkese teşekkürlerini iletti.

DSC9514 - Küçükköy Besnililer Derneği Yeni Merkezi Törenle Açıldı

Derneğin açılışın ardından katılımcılara Besni yöresine ait yemekler ikram edildi.

DSC9547 - Küçükköy Besnililer Derneği Yeni Merkezi Törenle AçıldıDSC9524 - Küçükköy Besnililer Derneği Yeni Merkezi Törenle Açıldı

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir