Gop

Medıcal Park Gaziosmanpaşa Hastanesi Aile Hekimleri İle Buluştu

Medıcal Park Gaziosmanpaşa Hastanesi Aile Hekimleri İle Buluştu 

Medical Park Gaziosmanpaşa Hastanesi, Gaziosmanpaşa ilçesine bağlı aile hekimleri ile bir araya geldi. Tanışma niteliği taşıyan toplantıda Kardiyoloji Uzmanı Doç. Dr. Ercan Erdoğan da katılımcılara hipertansiyon konusunda bilgiler verdi.        

medical Park (1)

Toplantının açılış konuşmasını yapan Medical Park Gaziosmanpaşa Hastanesi Medikal Direktörü ve Çocuk Nefrolojisi Uzmanı Doç. Dr. Mahmut Çivilibal, “İstanbul’un en büyük özel hastanesi konumundayız. 60 Bin metrekare kapalı alanda 517 yatak kapasitesi, 81 yoğun bakım yatak kapasitesi, 15 ameliyathane ile kısa zamanda Türkiye’nin referans hastanesi olmayı hedefliyoruz. 500’ü aşkın çalışan ve yaklaşık 80 hekim ile hizmet veriyoruz. Çok yakın bir zamanda İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi ile afiliye olacağız. Üniversite hastanesi olarak yolumuza devam edeceğiz” dedi. Çivilibal, şöyle devam etti: “Medical Park Gaziosmanpaşa Hastanesi olarak ‘Değer Katan Hizmet’ anlayışı ile VM konseptini hayata geçirdik. Hasta odaklı bakış açımız ile özellikli ve ayrıcalıklı hizmet sunduğumuz bu konseptte kişiye özel sağlık sunumu isteyen misafirlerimizi ağırlayacağız.”

Katılımcılarahipertansiyon konusunda bilgiler veren Medical Park Gaziosmanpaşa Hastanesi Kardiyoloji Uzmanı Doç. Dr. Ercan Erdoğan ise bu konuda Avrupa ve Amerika’da yayınlanan güncel kılavuzları anlattı. Hasta yaklaşımı, tanısı, tedavisi ve takibinin de konuşulduğu toplantıda, hipertansiyon hastalarının sigara, alkol ve stresten uzak durması konusunda bilgilendirilmesi gerektiği de vurgulandı.

 

 

 

 

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek