Bağcılar

Gömlekçiler Odasından İftar

Binlerce üyesi Bulunan İstanbul Umum Gömlekçiler, Penye, İç Çamaşırı ve Ütücüler İmalatçıları Sanatkarları Odası Adıyamanlılar vakfında iftar yemeğinde buluştu.

Gömlekçiler Odasından İftar

Binlerce üyesi Bulunan  İstanbul Umum Gömlekçiler, Penye, İç Çamaşırı ve Ütücüler İmalatçıları Sanatkarları Odası  Adıyamanlılar vakfında iftar yemeğinde buluştu.

İstanbul Umum Gömlekçiler, Penye, İç Çamaşırı ve Ütücüler İmalatçıları Sanatkarları Odası her yıl olduğu gibi bu yılda Ramazan ayı vesilesi ile Bağcılar Bulunan Adıyamanlılar Vakfında   iftar yemeği düzenledi.  İstanbul Umum Gömlekçiler, Penye, İç Çamaşırı ve Ütücüler İmalatçıları Sanatkarları Odası Başkanı Abdullah Yaşar ve yönetim üyeleri ile birlikte iftar yemeğine katılan misafirlerini kapıda karşılayıp tek tek tokalaşarak ve giden misafirlerini uğurladığı .İftar yemeğine katılım yoğundu   iftar açılmadan önce Adıyaman Sincik Söğütlü Bahçe dernek Başkanı Ekrem hoca tarafından  Kuran-ı Kerim okundu, dualar edildi.

Misafirler iftarını açtıktan sonra İstanbul Umum Gömlekçiler, Penye, İç Çamaşırı ve Ütücüler İmalatçıları Sanatkarları Odası Başkanı Abdullah Yaşar kürsüye çıkarak, iftar yemeğine katılanları selamladı. “Buraya kadar gelip bizi yalnız bırakmadığınız için hepinize teşekkür ederim diyerek çalışmalarından bahsetti ve son olarak  bölgemizin, barışa, huzura ihtiyacı vardır. Barışın, huzurun kıymetini bilelim” diyerek sözlerini bitirdi.

FOTOLAR İÇİN TIKLAYIN

 

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top