İstanbul'daki Adıyamanlılar

Gölgeli ( Bervedol ) Derneği Başkanı Abdulgani Tekin Güven Tazeledi.

Gölgeli ( Bervedol ) Derneği Başkanı Abdulgani Tekin Güven Tazeledi.

Adıyaman İli Kahta İlçesi Gölgeli(Bervedol) köyü sosyal yardımlaşma  derneği  3. OlağanKongresini gerçekleştirdi .Mevcut Başkan Abdulgani Tekin Tek liste ile girdiği kongrede yeniden başkan seçildi

Gölgeli(bevdol) derneği kongre 20015  (22)

Sultangazi 50.yıl Mahallesinde bulunan Adıyaman İli Kahta İlçesi Gölgeli(Bervedol) köyü sosyal yardımlaşma  derneği merkezinde gerçekleşen kongreye üyelerin büyük çoğunluğu katıldı.

Kongrenin Divan Başkanlığına  Mehmet Yüce  Divanüyeliklerine de   Yavuz UÇan,Necmi Karakuş,İsmail Tümen secildi,  Katip  ise Kasım Kıymaz  oldu.

Saygı duruşu ve yoklamayla başlayan kongrede sırasıyla gündemdeki konuların görüşülmesi ve onaylamasına geçildi.

Dernek faaliyet raporlarının okunmasında derneğin geçen süreçteki yaptığı çalışmalar üyelere anlatıldı. Derneğin sosyal ve kültürel çalışmalarında desteklerini hiç esirgemeyen dernek üyelerine teşekkür edildi. Bu hizmetlerin daha geniş kapsamda yapılabilmesi için desteklerin artarak devam etmesi gerektiği vurgulandı. Birlik ve beraberliğin önemine vurgular yapan divan başkanı ve üyeleri  kongrede yeni seçilecek yönetime başarı dileklerinde bulunuldu.

Gölgeli(bevdol) derneği kongre 20015  (3)

Konuşmaların ardından başkanlık seçimine geçildi. Tek listenin yer aldığı kongre sonunda mevcut Başkan Abdulgani Tekin  ve yönetim kurulu üyeleri yeniden göreve getirildi.

Yeniden göreve seçildiği için mutlu olduğunu dile getiren Başkan Tekin , “Kongreye katılan bütün üyelere teşekkür ediyorum. İnşallah derneğimiz önceden olduğu gibi yeni dönemde de başarılı faaliyetlere imza atacak. Bu başarılı faaliyetlere imza atabilmemiz içinde tüm üyelerimizin desteklerine ihtiyacımız var” diye konuştu.

Gölgeli(bevdol) derneği kongre 20015  (30)

Yeni Yönetim Kurulu Listesi

Başkan Abdulgani Tekin

Remzi Kıyak,Mehmet Yavaş,Mehmet Yücel,Ahmet Kıymaz,Ömer Diler,Recep Kıyak,Salih Süzen,Bedir Kıyak,Ayhan Süzen,Mehmet Ali Ara,ismet Turan,Mehmet Süzen,Hasan Çelebi,TahirDolan,Hamit Kalan,Ziya Süzen,Mithat Akdil,Ahmet Akbaş,Emin Dolan,İsmail Kıyak,Mustafa Gürbüz,Mustafa Kıyak

 

 

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top