İstanbul'daki Adıyamanlılar

GERSOY-DER’e AK Partiden Ziyaret

GERSOY-DER’e AK Partiden Ziyaret

 

AK Parti İstanbul 3. Bölge Milletvekili Adayı Resul Kurt Gerger Sosyal Yardımlaşma ve Kültür Derneğini, ziyaret ederek hemşerilerinden destek  istedi.

7 Haziran Genel seçimlerinde AK Parti İstanbul 3. Bölge Milletvekili adayı olan Adıyamanlı Resul Kurt, seçim çalışmaları kapsamında Bağcılar’da bulunun GERSOY-DER’i ziyaret etti. Hemşerileriyle bir araya gelen Kurt, hemşerilerinin desteğini istedi.

gersoyder resul kurt ziyaretDSC_6121

Ziyarette kısa bir hoşgeldiniz konuşması yapan GERSOY-DER Başkanı Mahmut Özdemir, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Özdemir, ‘Biz bi sivil toplum örgütü olarak bundan öncede başka siyasi partilerden aday olan hemşerilerimizi  destekledik. GERSOY-DER olarak amacımız hemşerilerimizi çıkmış oldukları yolda yanlız bırakmamak.  Derneğimiz üyelerinin farklı siyasi görüşleri olabilir, ama bizler hemşerilerimizi  temsilcimiz olarak görüyor ve destekliyoruz . Adıyamanlı sivil toplum örgetlerinin birlik ve beraberlilk içerisinde  bu desteği sunması gerektiğine inanıyoruz’ dedi.

AK Parti İstanbul 3. Bölge Milletvekili Adayı Resul Kurt, gösterilen ilgiden dolayı hemşerilerine teşekkür etti. Kısaca kendisini tanıtan Kurt,’ Farklı düşünebiliriz ama temel platformumumuz Adıyamanlı olmak. Bu nedenle birbirimize destek olmamız lazım. Sesimizi daha güçlü duyurmak için birlik olmamız lazım’ diyerek hemşerileinin desteğini istedi.

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top