İstanbul'daki Adıyamanlılar

GERSOY-DER Turnuvası’nda Çeyrek Final

GERSOY-DER Turnuvası’nda Çeyrek Final

GERSOY-DER Turnuvası’nda Çeyrek Final

9. Geleneksel GERSOY-DER Futbol Turnuvası büyük çekişmelere sahne olurken, turnuvanın yarı finaline gelindi. Oynanan futbol ve yoğun katılım tribünleride renklendirdi. Turnuvadan yıldızlar doğuyor

Aksanspor —  Alomangençlik, Gerger Dağlıca  –   Ağcan,Çobanpınar  — Drakso, Gürgenli  –   Aloman takımları çeyrek finaalde karşı karşıya gelirken, yarı finale Aksanspor, Gerger Dağlıca, Çobanpınar ve Alamon takımları yükseldi.

36 Takımla başlayan 9. Gergerliler Halı Saha Futbol Turnuvasında yarı finale gelinirken, müsabakaların oynanacağı Hidayet Türkoğlu Spor Kopleksinde bu hafta  Çobanpınar- Aksanla ,Gerger Dağlıca -Alamon takımları karşı karşıya gelecekler.

 

GERSOY-DER Turnuvasında yıldızlar yarışıyor.

GERSOY-DER Halı Saha Futbol Turnuvası büyük bir heyecanla yarı finale gelirken, turnuvada öne çıkan isimler kendisinden söz ettirmeye başladılar.

Yarı finale kalan Alamon takımında oynayan Adem Karahan, takımın başarısında büyük paya sahip. Attığı goller ve asistleriyle göz dolduran Karahan’a bir çok kulüp talip oldu. Bonservisi elinde olan Adem Karahan’ın gelecek yıl profesyonel takımların kadrosunda yer alması bekleniyor. Sahadaki performansı ve akılcı oyunuyla takımına yön veren Karahan, tribünler tarafından en fazla alkış toplayan oyuncular arasında yer alıyor.

Aloman Karşısında oynayan Gürgenli Takımın yıldız oyuncusu Ramazan Akkaya‘da performansı ile göz dolduruyordu

 

Çobanpınara diyecek yok drakso spor da Mehmet gibi medet gibi profosyonel oyuncular varken sen gel çalışan oyunculardan oluşan Bililespor yarı finale kadar gelsin  Çobanpınar başkanı Mehmet Tuğluk” oyuncularımız için zar zor izin alıyoruz ,ama hepsi ile gurur duyuyorum aslan gibi çarpışıyorlar biz finale kalacağımızada  inanıyorum bu hafta tarih yazacağız yenilmez takım Aksan Yenip Final oynayacağız “dedi

 

 

 

 

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top