Bağcılar

GERGERLİLER FUTBOL TURNUVASI 7. HAFTA

 

GERGERLİLER FUTBOL TURNUVASI 7. HAFTA

Gergerlilier Halı Saha Futbol Turnuvasında 7. haftayı geride bıraktık  çok güzel maçlar oynandı tatsızslığın hiç  yaşanmadığı bir haftaydı. ama turnuvanın favori takımlarından olan Kula’nın niye böyle son haftalar  yenigiye uğradığını anlayamadık . Üst tura çıkan takımlar  belli oldu haftalardır  spor komisyonu ile beraber güzel oynayan futbolcular var bunları nasıl değerlendiriz diye  konuşuyorduk görüşlerimizi Adıyamanspor As Başkanı  İbrahim Arslan ile paylaştık görüşmelerimiz neticesinde 26 mayıs ta istanbula geleceklerini turnuvayı izleyeceklerini söylediler.bizim için bu turnuvadan   profosyonel lige birkaç oyuncu gönderebilirsek hedeflerimize ulaşmış oluruz  .



7. hafta maçların  ViDEOSU 

özet görüntüleri  haber merkezimiz tarafından hazırlanıyor

19 MAYIS PAZAR GÜNÜ OYNANAN MAÇLARIN SONUÇLARI

 

A

TAKIMLAR

S

TAKIMLAR

S

1

KIZILASLAN

8

ÇOĞ-DER

9

2

VENK

3

GELMEDİ HÜKMEN

0

3

MESSOBAGOZ

3

GELMEDİ HÜKMEN

0

4

ÇOBANPINAR

3

GELMEDİ HÜKMEN

0

 

B

TAKIMLAR

S

TAKIMLAR

S

1

CANBEYİ

3

GELMEDİ HÜKMEN

0

2

SARAYCIK

3

GELMEDİ HÜKMEN

0

3

NİRAN

 6

TARAKSU

 1

 

C

TAKIMLAR

S

    TAKIMLAR

S

1

ALOMAN

10

ALHASİNO

0

2

KULAESKİKENT

1

A.DAĞLICA

15

3

AKSAN

3

GELMEDİ HÜKMEN

0

 

D

TAKIMLAR

S

TAKIMLAR

S

1

LAGİN

2

YENİBARDAK

2

2

KOMAK

3

GELMEDİ HÜKMEN

 0

3

YEŞİLYURT

3

GELMEDİ HÜKMEN

 0

4

OYMAKLI

2

GERGERŞAH

1

TAKIMLARIN PUAN DURUMU

A

TAKIMLAR

O

G

M

B

P

1

KIZILASLAN 

7

6

1

18

2

VENK

7

5

2

15

3

M.BAGOZ

7

5

2

15

4

ÇOĞ-DER

7

4

3

12

B

TAKIMLAR

O

G

M

B

P

1

NİRAN

7

6

1

18

2

TARAKSU

7

6

1

18

3

CANBEYİ

7

5

1

1

16

4

SARAYCIK

7

4

2

1

13

C

TAKIMLAR

O

G

M

B

P

1

AKSAN

7

6

1

18

2

A.DAĞLICA

7

5

2

—-

15

3

KULA

7

5

2

15

4

ALOMAN

7

5

2

15

D

TAKIMLAR

O

G

M

B

P

1

LAGİN

7

5

2

17

2

KOMAK

7

4

1

2

14

3

Y.YURT

7

4

2

1

13

4

OYMAKLI

7

4

3

12

26 MAYIS PAZAR GÜNÜ  OYNANACAK MAÇLAR

      A sahası

saati

     B sahası

 Aksan -çoğder

11:00

Komak-canbeyi

Kula-venk

12:00

Lagin-saraycık

A.dağlıca-m.Bagoz

13:00

Taraksu-yeşilyurt

Aloman-kızılaslan

14:00

Niran-oymaklı

 

5 Comments

5 Comments

  1. ahmet acar

    Mayıs 20, 2013 at 1:46 pm

    Gersoy-Der’in düzenlediği geleneksel futbol turnuvasında guruptan cıkan tüm takımlara başarılarını devamını dileriz.

  2. CELA ASLAN

    Mayıs 20, 2013 at 2:12 pm

    GERSOY-DER’İN DÜZENLEMİŞ OLDUĞU GELENEKSEL FUTBOL TURNUVASINDA GURUPTA ÇIKMA HAKKI KAZANAN TÜM TAKIMLARI KUTLAR BAŞARILARININ DEVAMINI ETMESİNİ DİLERİM

  3. emin ışık

    Mayıs 21, 2013 at 8:20 pm

    Komak’ın 1 puanı eksik yazılmış…

  4. emin ışık

    Mayıs 22, 2013 at 7:37 am

    Komak’ın eksik puanı düzeltilmiş teşekkürler…

  5. israfil taşlama

    Mayıs 24, 2013 at 8:56 am

    OYMAKLI SPORA BAŞARILAR DİLERİM.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top