Bağcılar

Gerger’den Flaşh Gelişme

Gerger’den Flaşh Gelişme

 Hain Pusuda Hayatını kaybeden Karatekin Ve Öztürk’ün Cenaze namazı kılımnıp ardından toprağa verildi sağ kurtulan Zeynel Aksoy gördüklerini anlattı .Aksarayda 10 kişi gözaltına alındı

Dün  saat 11:00 sularında merhum Arif KARATEKİN ve Osman ÖZTÜRK defnedildi. Cenazesinde çok sayıda vatandaş bulunurken ayrıca Adıyaman Milletvekillerinden Ahmet AYDIN, Mehmet ERDOĞAN ve Salih FIRAT ile AK Parti İl Başkanı İbrahim H. FIRAT da cenazeye iştirak edip; her iki ailenin taziyelerinde bulundular.

bugünden itibaren her iki merhum için taziye yeri olarak, Öztürk’ lerin evi belirlenirken; Arif Karatekin’in evi ise gelen bayan ziyaretçiler için taziye yeri olarak belirlendi.

Gerger bir yandan bu iki büyük ailenin yası ile hüznü yaşarken; diğer yandan herkes, söz konusu bu ölümlerin Gerger’i artık geri dönülmez bir biçimde kaosa sokacağının endişesi içerisinde.

Cinayet ile ilgili, siyah bir aracın ve içerisindeki 10 kişinin gözaltına alındığı gelen duyumlar içerisinde. Olaydan sağ kurtulan Zeynel AKSOY’ un verdiği ifadede 3 kişiyi gördüğünü, planlı bir pusunun yapıldığını belirttiği söyleniyor. Gerger, Kahta ve Adıyaman’daki tüm kamera kayıtları titizlikle inceleniyor. Çok yakında olayın aydınlatılması beklenmekte.

İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Adıyaman’da gerçekleştirilen silahlı saldırının ardından şüphelilerin iki minibüsle Aksaray-Adana karayoludan kaçacağı bilgisine ulaştı.

Ekipler, yol güzergahında geniş güvenlik önlemleri aldı. Aksaray E-90 karayolu Makas mevkisinde söz konusu iki minibüsü durdurdu. Araçlarda bir tabanca ve çok sayıda mermi ele geçirildi.

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top