İstanbul'daki Adıyamanlılar

Gerger Belediye Başkanı Cumhurbaşkanlığı Seçimlerinde Kimi Destekliyor ?

Gerger Belediye Başkanı Cumhurbaşkanlığı Seçimlerinde Kimi Destekliyor ?

Gerger Belediye Başkanı Cumhurbaşkanlığı Seçimlerinde Kimi Destekliyor ?

Gerger Belediye Başkanı Cumhurbaşkanlığı Seçimlerinde Kimi Destekliyor ?. Adıyaman’ın Gerger ilçesi Saadet Partili Belediye Başkanı Zeynal Aslan, cumhurbaşkanı seçimi için Başbakan Recep Tayyip Erdoğan‘ı destekleyeceklerini açıkladı.

Aslan, yaptığı yazılı açıklamada, 10 Ağustos‘ta yapılacak olan Cumhurbaşkanı seçiminde Recep Tayyip Erdoğan’a açık destek vereceklerini bildirdi.

Aslan, Başbakan Erdoğan’a verilen desteğin çocuklara karşı bir vazife olduğunu düşündüğünü dile getirdi.

Saadet Partili bir belediye başkanı olmasına rağmen Ak Parti yönetiminden gerekli desteği gördüğünü belirten Aslan, şunları kaydetti:

Ben genç bir siyasetçi olarak ufku geniş, kabına sığmayan ve yaptıkları ile yetinmeyip amaçlarına ulaştıkça çıtasını yükselten sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı desteklemenin çocuklarımıza karşı bir vazife olduğunu düşünüyorum. Çünkü ben evladımın dünyayı yöneten bir Ülkenin vatandaşı olmasını istiyorum. Aynı zamanda Saadet Partili bir Belediye Başkanı olmama rağmen ayırım yapmadan tüm projelerime destek veren Ak Parti Grup Başkanvekili Ahmet Aydın‘a, Ak Parti Adıyaman Milletvekilleri Mehmet Erdoğan‘a, Mehmet Metiner‘e, Murtaza Yetiş‘e, Salih Fırat‘a ve Ak Parti İl Başkanı İbrahim Halil Fırat‘a teşekkür ediyorum. Şahsımdaki ve partili arkadaşlarımdaki değerinden dolayı onlara da dostluğumuzun samimiyet ve sağlamlığını göstermek için Cumhurbaşkanlığı seçiminde Sayın Recep Tayyip Erdoğan‘ı açık olarak desteklediğimizi tüm kamuoyuna ilan ederim. Yerel seçimlerde benim için emek harcayan tüm dostlarımın Cumhurbaşkanlığı seçiminde de, benim ağabey olarak kabul ettiğim vekillerimize şahsımı mahcup etmemelerini rica ediyorum“.

haberler.com

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top