Genel

OSES Çiğköfte Avrupa’nın En Büyük Gıda Fuarına Katıldı: Anuga 2021

Bir dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerleyen OSES Çiğköfte Avrupa’nın en büyük gıda fuarı olan Anuga 2021’e katıldı. Almanya Köln şehrinde iki yılda bir düzenlenen fuarda OSES standı yatırımcıların akınına uğradı.

Almanya Köln şehrinde düzenlenen Anuga 2021 gıda fuarına 100 ülkeden 500’un üzerinde firma katıldı. 200 ülkeden 150 bin ziyaretçinin gelmesi beklenen fuara katılan OSES Çiğköfte standını ziyaret eden yatırımcılar bayilik alabilmek için görüşmelerde bulundular.

OSES Grup Yönetim Kurulu Başkanı Osman Yaşar ve Konya Bölge Müdürü Mustafa Uysal standı ziyaret eden katılımcılarla sohbet ederek sektör hakkında bilgilendirmede bulundular.

Yıllar önce kendilerine bir hedef belirlediklerini belirten OSES Grup Yönetim Kurulu Başkanı Osman Yaşar, bir dünya markası olmak için yatırımlarımızı sürdürüyoruz dedi. Yaşar, ‘Çiğköfteyi dünya mutfağıyla buluşturmak adına attığımız adımlar sonucunu vermeye başladı. İnşallah hedefimize ulaşacak ve OSES’i bir dünya markası yaparak yedi kıtada üretim ve satış noktaları oluşturacağız. Bir Türk markasının fuarın en çok dikkat çeken ve ziyaret edilen standı olması nedeniyle fuarı ziyaret eden Türk ziyaretçilerimizin takdirleri bizleri onurlanmıştır. OSES ailesi ülke sınırlarını aşarak büyümeye devam ediyor’ dedi.

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek