Genel

OSES 1001. Şubesini Konya’da Hizmete Açtı

OSES Çiğköfte’nin 1001. Şube kampanyasına da 88 bin başvuru arasından yapılan çekilişte talihli il Konya oldu. Bütün masrafları OSES tarafından karşılanan şubenin anahtarını OSES Yönetim Kurulu Başkanı Osman Yaşar yapılan muhteşem bir törenle hediye etti.

OSES Çiğköfte 1001. Şubesi için sosyal medya üzerinden bir kampanya düzenlemişti. Bütün masrafların OSES Çiğköfte tarafından karşılanacak olan kampanyaya yurt genelinde 88 bin kişi başvuru yaptı. Yapılan çekilişte Konya’dan kampanyaya katılan Adem ve Tuğba Eken çifti kampanyanın kazanan talihlileri oldu.

Bütün Masraflar OSES Tarafından Karşılandı

1001.Şube için başlatılan kampanyada bütün masraflar OSES Çiğköfte tarafından karşılandı. Talihli Adem ve Tuğba Eken çiftine şubenin anahtarı OSES Yönetim Kurulu Başkanı Osman Yaşar yapılan bir törenle kendi elleriyle hediye etti.

Törende yaptığı bir selamlama konuşmasında OSES Yönetim Kurulu Başkanı Osman Yaşar,  ülke genelinden kampanyaya yoğun bir katılım gerçekleştiğini belirterek kampanyayı düzenleyen ekibine ve katılımcılar teşekkür etti. OSES ailesinin yeni üyelerine hayırlı olsun dileklerini iletti. Yaşar, ‘Altın Kalite ödülüne sahip bir markayız hedefimiz ülke genelinde 40 bin şubeye ulaşmak. Biz hedefimize emin adımlarla ilerliyoruz. Yıllar önce bir hedef belirlemiştik, bir dünya markası olmak. En büyük rakibimiz Mc Donalds’tır.” demiştik. Aldığımız ödüller ve dünya genelinden markamıza olan ilgi gayretimizi artırmaktadır’ diyerek açılan şubenin hayırlı olması dileğinde bulundu.

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek