Genel

MARD-IIN HOTELİ AÇILIŞ KURDELESİNİ BAŞESGİOĞLU KESTİ

MARD-IIN HOTELİ AÇILIŞ KURDELESİNİ BAŞESGİOĞLU KESTİ

Mardinli İş Adamı Av.Zeki Sadunoğlu ‘nun Esenyurt’ta yaptığı MARD INN Oteli  okul arkadaşı eski Çalışma Ve Sosyal Güvenlik  Bakanı Murat Başesgioğlu , Beylikdüzü eski Belediye Başkanı Vehbi Orakçı’nın ve çok sayıda protokol üyesinin katıldığı bir törenle hizmete açıldı.

MARD-IIN Hotel Yönetim Kurulu Başkanı AV.Zeki Saduoğlu açılış öncesi yaptığı konuşmada Hotelimiz Esenyurt ve Beylikdüzü sınırların içerisinde bulunan 4.yıldızlı bir tesis.  Spa, Sauna, Spor Yapma İmkanına sahip  olan işletmemiz  80 yataklı ve 200 kişilik kapasiteli” diyerek tesis hakkında bilgi veren Saduoğlu açılışa katılarak bizleri onurlandıran değerli protokole ve dostlarımıza teşekkür ederim dedi.

dsc_0590

Açılış kurdelesini eski Çalışma ve Sosyal Güvenlik  Bakanı ve okul arkadaşı Murat Başesgioğlu ,  Beylikdüzü Kaymakamı Mesut Demirkol ,Beylikdüzü eski Belediye Başkanı Vehbi Orakçı, Esenyurt Belediye Başkan Yardımcısı Abdurrahman Ada ,MARİŞ Başkanı Kadir Akkuş  ve çok sayıda protokol üyesi ile birlikte kesti.

dsc_0632

Hotel’i gezen katılımcılar  MARD- INN Hoteli ve Cafe’sinin mimari yapısına tam not verdiler. İnsanı ferahlatan bir tasarımı var. Bu güzel tasarlanmış iki mekanda  hoşça vakit geçirmek isteyenlerin tercih edeceği bir mekan olacağı belli.

dsc_0608

Hotel ismini Sadunoğlu’nun doğum yeri olan Mardin’den alıyor. Cafe’nin ismi olan LOCHKA’nında Arnavutça’da  Canımın içi demek olduğunu  ifade eden Yönetim Kurulu Başkanı  Av.Zeki Sadunoğlu gazetemize şunları söyledi” Hotelimiz Yurt içi ve yurt dışı misafirlerimize kaliteli ve nezih hizmeti kendi evlerindeki güzellik ile sunuyor. Fiyat politikamız da oldukça makul. TÜYAP fuar merkezine çok yakın bir lokasyondayız.  Atatürk Havalimanından otelimize  mesafe ise 5/6 dakikalık uzaktayız. Hizmet anlayışmızı Yurt içi ve yurt dışı konuklarımıza göre belirledik. Bugün resmi açılışını yaptığımız hotelimizin açılış kurdelasını kesen Eski Çalışma Bakanımız  ve okul arkadaşım Sayın Murat Başesgioğlu başta olmak üzere herkese teşekkür ederim” dedi.

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek