Genel

Güzelaydın,MMY Tantuni Açılışını Muhteşem Törenle Gerçekleştirdi .

Güzelaydın,MMY Tantuni  Açılışını Muhteşem Törenle Gerçekleştirdi .

 MMY Tantuni, 8. şubesini  Gültepe  Talatpaşa  caddesinde muhteşem bir törenle açtı. 1998 yılından bu yana İstanbullular’ın aradığı damak zevkine hitap eden MMY Tantuni’nin Açılış kurdelesini Kağıthane Belediye Başkanı  Fazlı Kılıç  İşletme sahibi Bilal Güzelaydın  dostları ile birlikte kesti.

1998 yılından bu yana İstanbul’un 7 farklı noktasında İstanbullular’ın ve İstanbul dışından gelen müşterilerin damak zevkine hitap eden hakiki Mersin Tantunisi’ni yapan MMY Tantuni, İstanbul Gültepe  Talatpaşa  caddesinde 8. şubesinin açılışını görkemli bir törenle gerçekleştirdi.

Açılış Organizasyonunu ANT medya Arif Antlı’nın yaptığı  açılış törenine İş ,sanat ve spor dünyasından bir çok ünlü isim katıldı .

mmy tantuni gültepe (28)

ÇiğKöfte Sektörün’de herkesin yakından tanıdığı  Türkiyede  ilk Çiğköfte Dükkanını Açtığı yerde şimdide  MMY Tantuni Gültepe  şubesini açan  Bilal Güzelaydın , “Bu mutlu günümüzde bizleri yalnız bırakmayan  belediye başkanımız ve tüm dostlarımıza teşekkür ediyorum. İstanbul’da tantunide damak zevki arayanların vazgeçilmez durağı haline gelen MMY Tantuni  lezzetini tüm Gültepe halkının hizmetinde olmanın gururunu yaşıyoruz” dedi

 

Açılış sonrası   şubeyi gezen davetlilere çeşitli ikramlar yapıldı. Davetliler, yeni şubeye  ve tantuninin tadına hayran kaldılar.

 

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek