Genel

Gömlekçiler ve penye imalatçıları Odası üyeleri iftarda bir araya geldi.

Gömlekçiler ve penye imalatçıları Odası  iftarda bir araya geldi.

Umum Gömlekçiler, Penye, İç Çamaşırı ve Ütücüler İmalatçıları Sanatkârları Odası’nın Adıyamanlılar Vakfı’nda düzenlediği geleneksel iftar yemeğine oda üyelerinin yoğun ilgisi vardı.  Salonu tıka basa dolduran katılımcılar aynı sofrayı paylaşmanın hazzını yaşadılar.

Adıyamanlılar Vakfı’nda düzenlenen iftar programına İstanbul  Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği Başkanı Faik YILMAZ ve Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet YAZICI,  İstanbul  Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği Eski Yönetim Kurulu üyesi Aziz ŞENTÜRK,  İstanbul Konfeksiyoncu Terziler Esnaf Odası Eski Başkanı  Niyazi KARAKAHYA, İstanbul  Kıraathaneci, Kahveci ve İçkisiz Gazinocular Odası Başkanı Serdar ERŞAHİN, İstanbul Gömlekçiler Odası Eski Başkan Vekili Mehmet ATAMAN, İstanbul Gömlekçiler Odası Eski Yön. Kurulu Üyesi Rıdvan ÇAKAR, OSES Çiğköfte Yönetim Kurulu Başkanı Osman YAŞAR, Meşhur Adıyaman Çiğköftecisi Yönetim Kurulu Başkanı Ömer AYBAK. İstanbul Ağrı Dernek Başkanı Nihat ADAN ve Kurulu Üyesi Reis GÜZEL, Adıyaman İl ve İlçeleri Sosyal Dayanışma Derneği Onursal Başkanı Şükrü ORAK, İstanbul Hakimi Ahmet GÜRGÜL, Banka Müdürü Nejdet GÜNAY, Vergi Müfettişi Adil ÇINARLI, Hastane Müdürü Fahrettin DURSUN, Mali Müşavir Şemsettin KORKUT, Emekli Başkomiser Yusuf İZCİ katıldı

 

 

 

gömlekçiler odası iftarı 2016 DSC_8361

Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başlayan programda bir selamlama konuşması yapan Umum Gömlekçiler, Penye, İç Çamaşırı ve Ütücüler İmalatçıları Sanatkarları Odası Başkanı Abdullah Yaşar, katılımcıları selamlayarak hoş geldiniz dedi. Yaşar, ”Memleketimizin kıymetini bilmemiz gerekiyor.  Birlik ve beraberliğimizi korumalı bu konuda mücadele etmeliyiz. Rabbim bu mübarek günlerin yüzü suyu hürmetine akan kanları durdurup birliğimizi, beraberliğimizi, kardeşliğimizi pekiştirsin” diyerek bütün İslam aleminin yaklaşmakta olan Kadir Gecesi ve Ramazan Bayramını kutladı.

Daha sonra bir selamlama konuşması yapan İstanbul Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Faik Yılmaz, katılımcıları selamlayarak böyle güzel bir ortamda olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. İslam coğrafyasına barış ve huzurun gelmesini Allah’tan dileyen Yılmaz, katılımcıların yaklaşan Kadir Gecesi ve Ramazan Bayramını kutladı.

 

 

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek