Genel

Erdoğdu ‘Bıçak kemiğe dayandı’

Erdoğdu ‘Bıçak kemiğe dayandı’

CHP Milletvekili Erdoğdu, hükümeti tehdit ederek  meydan okudu

CHP İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu’nun sosyal medya ya düşen videosundaki bir konuşmasında sarf ettiği ‘Artık bıçak kemiğe dayandı, gerekirse sokak sokak direnişe geçeriz’ sözleri sosyal medyada bomba etkisi yaptı.

Kalabalık bir topluluk karşısında yaptığı konuşmada hükümete meydan okuyan Erdoğdu, hükümetin icraatlarıya diktatörlük kurduğunu iddia ederek sokağa öıkma tehdidinde bulundu.

İşte Erdoğdu’nun konuşması, “Bıçak Kemiğe dayandı. Gençlerimiz sokağa çıkmasın diye uğraşıyoruz. Çocuklarımızın yavrularımızın başına bir şey gelmesin diye uğraşıyoruz.  Ama biz candan geçtik. Biz serden geçtik.  Öyle bu ülkeyi diktatörlük yapacaksınız.  Bizim çoluğumuzu çocuğumuzu köle yapmaya kalkacaksınız, bizde buna göz yumacağız.

Artık bizden eski günleri beklemeyin.  Gerekirse sokak sokak direnişe geçeriz. Bize nasıl müdahale ediyorsanız bizde o şekilde müdahale ederiz.  Öyle çocuklarımıza bir daha mermi sıkmak, gaz atmak, onları vurmak gaz atmak onları vurmak,  öyle ceylan yavrusunu parçalar gibi Ali İhsan Korkmazları, Berkin Elvanları katlederseniz  Ne ettiyseniz onu bulursunuz. Artık buraya geldi. Hepinizi uyarıyorum.  Ya adil demokratik bir şeçim yaparsınız,  ya da öyle uyduruk yüzde on barajı devletin imkanlarıyla tehdit edelim biz sizi boyunduruk altına alırız. Biz kökümüzü biliyoruz, biz kuvvayi Milliyeyiz.  Bu ülkeyi,  bu dünyayı size dar ederiz.

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek