Bağcılar

Dünya Devlerinin Tercihi Akdoğanlar Tekstil

Dünya Devlerinin Tercihi Akdoğanlar Tekstil

Türkiye’de sektörünün lideri olan Akdoğanlar Tekstil’in ürettiği örme kumaşlar dünya markalarının vitrinlerini süslüyor.

2012 Yılında Mehmet Doğan ve Öztürk Akçam ortaklığında kurulan Akdoğanlar Tekstil Makina San. ve Tic Ltd.Şti.  dünyanın tanınmış markalarına örme kumaş ihtiyacını karşılıyor.

MEHMET DOĞAN AKDOĞANLAR EMPİRME DSC_9412

Sektörde uzun yıllar çalıştıktan sonra 2012 yılında Akdoğanlar Tekstili kurarak bir dünya devi haline getiren Mehmet Doğan ve Öztürk Akçam, moda dünyasınının tanınmış markalarının ürünlerine değer katıyor. Sektöründe Türkiye’nin zirvesinde bulunan Akdoğanlar Tekstil kalite ve özel ürünleriyle moda dünyasına yön veriyor.

MEHMET DOĞAN AKDOĞANLAR EMPİRME DSC_9436

İstanbul Esenyurt’ta bulunan 6000m2 alanda üretim yaptıklarını söyleyen Akdoğanlar Tekstil ortaklarından Mehmet Doğan, Türkiye tekstil sektöründe bölgenin en önemli ülkelerinden biri. Ama ne yazık ki sektörde çok güçlü bir ülke olmasına rağmen markalaşma konusunda bu başarıyı elde edemedi. Dünya moda devleri arasında bir Türk firması bulamıyoruz. Aslında bu potansiyele sahip bir çok firma var ama bu konuda çok ciddi çalışmaları yok.

Biz sektörümüzde hedefimizi her zaman  yüksek tuttuk. Piyasa araştırmasını yaparak üretimimizi  bu araştırmaların neticesine göre yapmayı uygun gördük. Moda dünyasını yakından takip ederek başladığımız çalışmalarımız neticesinde gün itibariyle modaya yön verecek ürünler üretiyor ve dünya devlerinin tercih ettiği ürünleri üretiyoruz.  MEHMET DOĞAN AKDOĞANLAR EMPİRME DSC_9482

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek