Genel

Dopig Çiğköfte ve Deha Teknoloji Mehmet Kamar ‘’Yılın Enleri’’ ödülüne layık görüldü.

DBMD 10. Yılını “Yılın Enleri Ödül Töreni” ile Çırağan’da kutladı. Mehmet Kamar ‘’Yılın Enleri’’ ödülüne layık görüldü.

DBMD 10. Yılını “Yılın Enleri Ödül Töreni” Çırağan’da kutladı. Mehmet Kamar  ‘’Yılın Enleri’’ ödülüne layık görüldü.

Dünya Basın Mensupları Derneği (DBMD) kuruluşunun 10. Yılını; Çırağan Palace Kempinski’de gerçekleştirdi “Başarıda Yılın ‘En’leri Ödülleri” törenle takdim edildi . Doping çiğköfte ve Deha teknoloji’nin  yönetim kurulu başkanı Mehmet Kamar  sektöründe  öncü çalışmalarından dolayı yılın enleri ödülüne layık görüldü.

Kısa adı ‘DBMD‘ olan Dünya Basın Mensupları Derneği; her yıl geleneksel olarak gerçekleştirdiği ve bir çok ünlü ismin katıldığı “Başarıda Yılın ‘En’leri Ödülleri” törenini, bu yılda kuruluşunun 10. Yılında da İstanbul Beşiktaş’ta bulunan Çırağan Palace Kempinski’de kokteyl ile Genel Başkanı Muzaffer Tunç ev sahipliğinde gerçekleşti. Covid-19 tedbirlerine uyarak büyük bir organizasyonla 29 mart  2021  pazartesi 16:00 – 18:00 arasında Türkiye’nin dört bir tarafından İstanbul’daki etkinliğe gelen edebiyat, sanat, siyaset, akademi, STK, basın, medya ve iş dünyasının önde gelen şahsiyetlerine 2020’nin enleri ödülleri takdim edildi.

Bir ödülde Doping Çiğköfte Mehmet Kamar’a veridi

3 yıldır yapılan ödül töreninde sponsor olan doping çiğköfte yönetim kurulu başkanı Mehmet Kamar aynı zaman da Akın soft bayi ve Deha teknoloji yazılım  bilişim  uzmanı ,bu baamda sektöründe  öncü çalışmalarından dolayı yılın enleri ödülüne layık görüldü

Ödül töreninin düzenlediği alanda stant açan Doping Çiğköfte katılımcılara 500 kg çiğköfte ikram etti.

Yoğun bir katılımın gerçekleştiği programda katılımcılara hazırlanan çiğköfte paketlerini de takdim eden Doping Çiğköfte Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Kamar ve Murat Nilifırka,’ birbirinden değeri katılımcıların beğenisini almak bizi onurlandırdı’ şeklinde bir açıklama yaptılar. Çiğköftenin artık dünya mutfağında yerini aldığını da belirten ortaklar Doping olarak bu tür etkinliklerde yer almak, hem sektörün hem de marka değerlerinin göstergesi olduğunu ifade ettiler.

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek