Genel

CNR EXPO 56. AYMOD Fuarı’nda PALOMA SHOES yerini aldı

CNR EXPO 56. AYMOD Fuarı’nda  PALOMA SHOES yerini aldı 

 

Türkiye’nin en büyük dünyanın ise 2’nci büyük ayakkabı moda fuarı olan “56.AYMOD – Uluslararası Ayakkabı Moda Fuarı”, 26 -27-28- 29  Eylül  2016 tarihleri arasında  CNR EXPO Yeşilköy ‘de  devam ediyor .Güngören Çeşme durağında fabrikası bulunan  Sultangazide ikamet eden olan Refik Dokumacı Paloma  Ayakkabı ile  Expo Fuarında yerini aldı.

 

CNR Holding ve Türkiye Ayakkabı Sanayicileri Derneği (TASD), 2023 yılında 2.5 milyar dolar ihracat hedefleyen ayakkabı sektörü için yurt dışı alım heyeti çalışmalarına yoğun bir mesai harcadı.  Yapılan ortak çalışma sonrasında AYMOD Fuarı’na, Orta Doğu başta olmak üzere, Avrupa, Afrika ve Türk Cumhuriyetleri’nden çok sayıda yabancı alıcının gelmesi bekleniyor. Ayrıca Güney Afrika, AYMOD Fuarı’na 12 ayakkabı firması ile milli katılım gösteriyor.
Almanya Ayakkabı ve Deri Ürünleri Derneği’ni temsilen de kıdemli danışman Elisaveta Gomann fuarı ziyaret ediyor. Gomann sektördeki deneyimlerini, fuar katılımcıları ile paylaşacak.
 paloma-shoes-ayakkabi-32
2017 İlkbahar-Yaz ayakkabı ve saraciye modellerinin sergilendiğiAYMOD’da; Saraciye Sanayicileri Derneği ile yapılan iş birliği sonucunda ilk kez ‘Saraciyeciler Sokağı Özel Bölümü’ de oluşturuldu. Sektörün önde gelen firmalarının yer aldığı bu özel bölümde önümüzdeki yılın çanta, bavul, cüzdan ve kemer modelleri sergileniyor.
 paloma-shoes-ayakkabi-13
CNR EXPO Yeşilköy’ün modern salonlarında 60 bin metrekarede yapılan AYMOD, Türk ayakkabı sektörünün en büyük buluşması olarak dikkatleri üzerine topluyor. Yerli ve yabancı 60 bin sektör profesyonelinin hedeflendiği fuar, CNR Holding kuruluşlarından Pozitif Fuarcılık organizasyonu ile Türkiye Ayakkabı Sanayicileri Derneği (TASD), Türkiye Ayakkabı Sektörü Araştırma Geliştirme Eğitim Vakfı (TASEV), Türkiye Umum Ayakkabıcılar Federasyonu (TUAF), İstanbul Ayakkabıcılar Esnaf ve Sanatkarlar Odası (İAESO) ve KOSGEB desteği ile yapılan AYMOD fuarında Sultangazililerin ve Adıyamanlıların yakından tanıdığı Adıyaman Kültürünü Yaşatma Derneği (AKYAD )Başkan yardımcısı olan Refik Dokumacı  2011 yılından beri katıldığı fuarların gözdesi oldu .

Yurt İçinde Tatil Beldelerinde Yurt dışında  her yerde  tanınan bir bir Bayan Ayakkabı  Markası Olan  PALOMA  geçen yıl 8 fuara katılarak rekor kırmıştı. Bu yılda Görkemli bir stand açarak fuarın gözdesi oldu

paloma-shoes-ayakkabi-41

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek