Genel

Cafe Blackberry Dualarla Açıldı

Cafe Blackberry Dualarla Açıldı

Yıllarca sinema oyunculuğu ve Yolcu Yollarda programı ile  herkesin büyük sevgisini kazanan   Dünya Markası olan Blackberry Cafeyi Türkiye distribütörlüğünü alan Yusuf Özpolat  Başakşehir İlçesi 1. Etap’ta yeni açmış olduğu merkez şubenin  açılış törenine,  İş , sanat, Siyaset spor ve Basın dünyasından kadar çok sayıda davetli katıldı.

 

27 Şubat 2016 Cumartesi günü saat 14:00 başlayan açılış programın Açılış kurdelesini Adıyamanlılar federasyonu Başkanı Nevzat Bayhan ve dostları ile birlikte kesti   .
DSC_6479

Özpolat,”Yolcuydum Hancı oldum”

Sunuculuğunu meslektaşı Düşbahçesi Ali’nin yaptığı programda yaptığı açılış konuşmasında Özpolat. “Yıllardır Yolcu yollarda programı ile halkının yanında dağ taş dinlemeden her ilçeyi, her köyü, her mezrayı dolaştım. Oradaki kültürü ekranlara taşıdım. Halk beni bağrına bastı. Sahiplendi. Ben her zaman halkım ile gurur duydum. Ama gerçekten biraz yoruldum. Şimdiye kadar yolcuydum artık hancı oldum,dostlarımın göstermiş olduğu yoğun ilgiden dolayı teşekkür ederim .  Bu mekân hepimizin. Bu mekanda sohbet var kahvaltı var,her Cuma Sinan Yıldırım ile canlı müzik var ,nargile var Dünya mutfağından leziz yemek ve türk kahvesinden bizim yöresel Adıyaman kahvemize kadar zengin çeşitlerimiz ile hemşehrilerime ve Başakşehir halkına hizmet vermekten onur duyacağız” dedi

TÜM FOTOLARA FACEBOOK SAYFALARIMIZDAN BAKABİLİRSİNİZ

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek