Bağcılar

Genç Yaşta Bilişim Uzmanı

Genç Yaşta Bilişim Uzmanı

Adıyamanlı genç girişimilerin başarılarına her geçen gün bir yenisi ekleniyor. Bu girişimcilerden biri olan 18 yaşındaki Fuat Turgut bilişim sektöründe yaptığı yatırımlarla isminden söz ettirmeye başladı.

fuat turgut2

Genç beyinler geleceğimizin en büyük teminatıdır. Her memleket yetiştirmiş olduğu girişken ve başarılı gençlerin omuzlarında yükselir. Yetişen neslin başarıları hemşerilerini gururlandırırken, başkalarınada örnek teşkil ediyor.

Adıyaman Samsat doğumlu Fuat Turgut’da bu genç girişimcilerden biri. Çocuk yaşlarda merak saldığı bilişim sektöründe kendini yetiştiren Turgut’un bu girişimciliğine destek veren Mehmet Gürses, genç yaşta olmasına rağmen azimli ve güven veren kardeşimizin büyük başarılara imza atacağına inandığını belirtti.

fuat turgut

Esenler’de bir bilişim firması kuran Fuat Turgut, 2009 yılında Facebook Türkiye yöneticiliği yapmış ve sosyal medya uzmanı olarak birçok kurumsal firmaya danışmanlık hizmeti sunmakta. www.getbilisim.com adresinde firma ile ilgili faaliyet konularını bulabileceğiniz  web sitsinde, her firmanın yararlanabileceği bir konu bulmak mümkün.

unnamed

Bizde Pusula İstanbul Gazetesi olarak genc kardeşimize başarılar diliyoruz.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top