İstanbul

Genç Kaleci Servet, Son Yolculuğuna Uğurlandı

Genç Kaleci Servet, Son Yolculuğuna Uğurlandı

Genç Kaleci Servet, Son Yolculuğuna Uğurlandı

Sultangazi’de evine giderken uğradığı bıçaklı saldırı sonucu hayatını kaybeden Beşiktaş U16 Takımı’nın eski kalecisi Servet Dündar, gözyaşları arasında son yolculuğuna uğurlandı.

Sultangazi’de evine giderken uğradığı bıçaklı saldırı sonucu hayatını kaybeden BeşiktaşU16 Takımı’nın eski kalecisi Servet Dündar, gözyaşları arasında son yolculuğuna uğurlandı. Cenaze törenine katılan takım arkadaşları, Servet Dündar’ın tabutuna çok sevdiği Beşiktaş formasını sararak gözyaşı döktü.

Genç Kaleci Servet, Son Yolculuğuna Uğurlandı

Sultangazi’de evine giderken bıçaklı saldırıya uğrayan ve Gaziosmanpaşa Taksim İlk yardım Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde 10 gün süren yaşam mücadelesini kaybeden Beşiktaş U16 Takımı’nın eski, Zara Ekinlispor’un Kalecisi Servet Dündar, son yolculuğuna uğurlandı. Dündar için Sultangazi Merkez Camii’nde cenaze töreni düzenlendi. Törene Sulangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, Siyasi Parti ve STK Temsilcileri Dündar’ın yakınları, Beşiktaş Kulübü Yöneticisi Erdal Karacan, Beşiktaş U16 Takımı hocası Yasin Sülün ile genç kalecinin arkadaşları ve çok sayıda seveni katıldı. Cenazeye katılan Beşiktaşlı futbolcular, hayatını kaybeden takım arkadaşları Servet Dündar’ın tabutunu, imzaladıkları Beşiktaş forması ile sardı. Dündar’ın takım arkadaşları, uzun süre tabuta sarılarak gözyaşı döktü.

Genç Kaleci Servet, Son Yolculuğuna Uğurlandı

Cenazede taziyeleri kabul eden baba Şükrü Dündar, ayakta durmakta zorluk çekerken, acılı babayı Servet’in takım arkadaşları ve dostları teselli etti. Beşiktaş camiası olarak büyük bir üzüntü içinde olduklarını belirten Beşiktaş Kulübü Yöneticisi Erdal Karacan, “Hem Beşiktaş camiasına hem de acılı aileye başsağlığı diliyorum. Acımız büyük. Çok genç ve pırıl pırıl bir çocuğumuzu kaybetmenin acısını yaşıyoruz” dedi.

Genç Kaleci Servet, Son Yolculuğuna Uğurlandı

Takım olarak çok üzgün olduklarını belirten Servet Dündar’ın takımı arkadaşı Beytullah Ayduvan, “Geçen sene takım kampında Servet ile aynı odada kalmıştım. Bugün onu bir daha göremeyecek olmanın üzüntüsü içindeyim. Allah ailesine sabır versin” dedi.

Son zamanlarda Sultangazi’de birçok gencin yaşamını yitirdiğini belirten Servet Dündar’ın dayısı Battal KanbeyBen Sultangazi emniyetinin bu konularda yetersiz kaldığını düşünüyorum. Çocuklarımızın hiçbiri güvende değil. Ben buradan Cumhurbaşkanımıza ve Başbakanımıza sesleniyorum. Onların vicdanına güveniyorum. Lütfen Sultangazi’ye el atsınlar” diye konuştu.

Genç kaleci Servet Dündar’ın cenazesi ikindi namazını müteakip kılınan cenaze namazının ardından arkadaşları ve sevenlerinin omuzlarında son yolculuğuna uğurlanırken, annesi, babası, kardeşleri ve yakınları gözyaşlarına boğuldu. Genç kalecinin cenazesi, toprağa verilmek üzere Habipler Yayla Mezarlığı’na götürüldü.

Öte yandan, Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman’ın da hem kulüp adına, hem de kendi adına cenazeye çelenk gönderdiği görüldü.

Pusula İstanbul Gazetesi Ailesi Olarak Kardeşimiz Servet’e Allah’tan Rahmet, Yakınlarına Başsağlığı Diliyoruz.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top