Siyaset

Gelecek Partisi Fatih İlçe Teşkilatı Mustafa Mente’yi Ağırladı

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Mente Fatih İlçe teşkilatını ziyaret etti. İlçe teşkilatlanması ile ilgili bilgi alan Mente seçime hazır olduklarını belirtti.

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Mente Fatih ilçe başkanlığını ziyaret ederek partililer le bir araya geldi. İlçe Başkanı Bedir Baysal ve ekibi ile istişarede bulunan Mente,  yapılan başarılı çalışmalardan dolayı ilçe başkanı nezdinde ilçe teşkilatını tebrik etti.

İlçe başkanlığında yapılan toplantıda bir selamlama konuşması yapan Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Mente, tüm ülkede teşkilatlanmayı tamamladıklarını ve seçimlere hazır olduklarını belirtti. Fatih’te mahalle temsilcileri ve sandık müşahitlerini oluşturduklarını belirten Mente, teşkilatlanmadaki başarılarından dolayı Fatih İlçe Başkanı Bedir Baysal’ı tebrik etti.

Fatih İlçe Başkanı Bedir Baysal, fatih ilçesinin İstanbul’un kalbi olduğunu ve Osmanlı İmparatorluğunun  merkezi konumunda bir ilçe konumunda olduğunu belirtti. İstanbul’un en eski yerleşim bölgesi olduğunu söyleyen Baysal acilen ilçede kentsel dönüşüme ihtiyaç olduğunu söyledi. Fatih ilesinin depreme hazır olmadığını söyleyen Basal, yetkilileri bu konuda uyardı.

Toplantı ikramlar eşliğinde sohbet havasında yapılan istişarelerle sona erdi.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top